Через збільшення хеш-рейту хардфорк Monero почнеться раніше

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero
400 переглядів
Хардфорк криптовалюти Monero відбудеться раніше запланованого терміну через збільшення хеш-рейту. Спочатку хард-форк, який повинен був розширити функції захисту конфіденційних даних користувачів, планувався на 21 вересня.

Однак, на минулому тижні розробники перенесли його на 16 вересня. Спочатку програмісти розглядали питання про зміну числа блоків для запобігання передчасного хард-форку, але в підсумку була змінена тільки дата.

У майнінгу криптовалют хеш-рейт - це швидкість, при якій виконуються обчислення. Коли хеш-рейт збільшується, майнери знаходять блоки швидше, збільшуючи при цьому блокчейн.

У хард-форку Monero буде використовуватися технологія RingCT. В майбутньому хард-форку буде введено обов'язкове використання так званих «кільцевих конфіденційних транзакцій» (RingCT) в мережі, хоча більшість користувачів Monero вже користуються цією технологією.

Представлені 10 січня RingCTs є оновленими версіями старих кільцевих підписів. RingCTs забезпечує приватність транзакцій, усуваючи ймовірність перегляду деталей платежів користувачами, які не беруть в них безпосередньої участі. Технологія базується на існуючих функціях анонімності Monero, включаючи приховані рахунки і транзакції.

Згідно з даними CoinMarketCap, на сьогодні Monero посідає восьме місце за ринковою капіталізацією, яка становить $ 1,78 млрд. 28 серпня криптовалюта досягла рекордного рівню вище позначки $ 150.

На момент публікації статті вартість 1 XMR склала $ 118.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах