7-нм ASIC виведе майнінг Bitcoin на новий рівень

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin ASIC майнінг
266 переглядів
Минулого тижня японська інтернет-компанія GMO Group оголосила про те, що компанія планує приєднатися до майнінгу Bitcoin. У заяві компанія згадувала, що при видобутку буде використовувати «новітню 7-нм технологію для чіпів». GMO Group повідомляє, що у них є компанія-партнер, що займається напівпровідниковими розробками.

Як з'ясувалося, компанії Samsung, Intel, TSMC і Globalfoundrie працюють над запуском в 2018 році масового виробництва інтегральних схем нового покоління з розміром процесу 7-нм. Поява більш сучасних схем може кардинально змінити ринок майнінгу. Поточний розмір схем, використовуваних для майнінгу 16-14 нм.

Деякі експерти вважають, що поява на ринку обладнання для майнінгу чіпів нового покоління допоможе екосистемі стати більш децентралізованою. Авторитетний в Bitcoin-світі підприємець, Андреас Антонопулос (Andreas Antonopoulos), в 2016 році пояснював, як нові розробки впливають на індустрію:

14-нм чіп - дуже хороша річ для децентралізації. Він продовжує термін використання обладнання для майнінгу з 2-3 місяців до майже 2 років, що розширює ігрове поле для всіх учасників системи.


Раніше повідомлялося, що провідна японська компанія GMO Internet має намір розробити і випустити майнінгові чіпи 7-нм, які будуть в чотири рази енергоефективніші від нинішніх 16-нм чіпів. Нові чіпи будуть використовуватися на власній фермі, а також поставлятися на споживчий ринок.

Якщо GMO Internet вдасться реалізувати плани і випустити на ринок нові чіпи, це усуне всіх конкурентів з розміром процесу 16-нм.

Нагадаємо, що кілька компаній, серед яких називаються венчурні фонди Sequoia і IDG, проінвестують лідируючого китайського виробника майнінгового обладнання Bitmain на $ 50 млн. Кошти підуть на виробництво чіпів для сфери штучного інтелекту, а також розвиток майнінгових ферм в США.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах