Новий Eminer ETHASH miner v0.6.0-RC1 з веб-інтерфейсом

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг Eminer Ethereum
186 переглядів
На просторах інтернету з'явився новий Ethereum (ETH) майнер c закритим вихідним кодом під назвою Eminer, який, також, може працювати і з іншими криптовалютами на основі алгоритму Ethash (Dagger-Hashimoto). Новий майнер підтримує як відеокарти AMD, так і відеокарти NVidia, проте дійсно цікавим його робить наявність вбудованого веб-інтерфейсу, який надає детальну статистику в процесі майнінгу.

Новий Eminer ETHASH miner v0.6.0-RC1 написаний на мові програмування GO і по продуктивності не поступається, порівняно з іншими популярними майнерами на Ethash, для відеокарт AMD і трохи поступається для відеокарт NVidia. Eminer підтримує протоколи Startum і RPC з failover відмовостійкістю, а також вміє працювати з NiceHash-реалізацією протоколу Stratum. Варто відзначити, що в процесі видобутку, майнер буде стягувати 1% комісії для розробника.


Версія майнера для Windows підтримує асинхронний мульти-воркер режим, завдяки якому можна запускати кілька примірників програми-майнера в одній системі і який, теоретично, може збільшити на 1-2% кількість шар. Також майнер доступний у вигляді бінарників для Linux і Mac OS X.

Найбільшу цінність в новому майнері представляє вбудований веб-інтерфейс, який відображає інформацію про вашому хешрейту, використовуваних в системі відеокартах від AMD і NVIDIA і їх поточний статус, а також частотах, температурах і обертах вентиляторів. Веб-інтерфейс дозволяє легко і просто переглядати статистику в вашому інтернет-браузері, без необхідності додаткової обробки інформації, отриманої через API майнера.


Оскільки Eminer ETHASH miner v0.6.0-RC1 - це програмне забезпечення з закритим вихідним кодом, а тема, в якій був представлений майнер відкрита на форумі BitcoinTalk користувачем зі статусом "новачок" (14 повідомлень), немає ніяких гарантій в безпеці цього майнера. За цим посиланням ви можете бачити перевірку виконавчого файлу майнера за допомогою сервісу VirusTotal, однак відсутність попереджень не є гарантією безпеки використання майнера, так як майнер повністю написаний з нуля, а не є форком вже існуючого майнера, який може бути позначений як потенційна загроза з боку будь-якого антивірусного програмного забезпечення.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?