Перед запуском проекту, ціна Qtum зросла на 60%

CryptoExplorer         Немає коментарів         Qtum ICO
381 перегляд
Перед запуском проекту мережі 13 вересня, ціна на Qtum зросла на 60%. Незважаючи на можливу заборону ICO в Китаї, такий стрибок зробив Qtum лідером за критерієм зростання серед 20 топових криптовалют (за останні 7 днів).

До оголошення заборони на ICO в Китаї ціна Qtum виросла, підвищивши ринкову капіталізацію цього токену до позначки, що перевищує 1 мільярд доларів. Коли почалося падіння, воно практично знищило Qtum. В період з 2 вересня по 5 вересня, ціна на Qtum впала з 18 доларів США до рівню нижче 9 доларів - зниження більше ніж на 50%.


З цього моменту ціна Qtum виросла більше, ніж на 60%. Тільки за останній день Qtum виріс на 14%, зробивши його єдиною з топ 20 криптовалют, зростання якої вимірюється двозначними цифрами. І це все незважаючи на те, що багато з криптовалютних бірж в Китаї виключили багато токенів з торгів і Qtum знаходиться в числі виключених токенів.

В даний час Qtum торгується на рівні $ 14,69, при цьому велика частина торгів зосереджена на Bithumb. Це варто відзначити в світлі того, що влада Республіки Корея недавно заявила, що не виключає введення заборони на ICO проекти.


Основною причиною такого зльоту ціни на Qtum, є майбутній запуск мережі Qtum. Qtum є одним з декількох блокчейн-проектів, який запустив токени ERC20, в той час, як сам проект ще розробляється.

Qtum - це бізнес-платформа з інтегрованими розумними контрактами. Проект включає в себе аспекти інфраструктури як у Bitcoin, так і Ethereum, а також використовує алгоритм доказу володіння (proof-of-stake). Примітно, що він отримав підтримку консалтингової фірми PwC.

Qtum зібрав близько 16 мільйонів доларів під час березневого ICO і офіційно вийде 13 вересня. Після запуску мережі Qtum, користувачі зможуть обміняти свої маркери ERC20 на токени мережі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах