Qtum опублікував новий реліз платформи Mainnet Ignition

CryptoExplorer         Немає коментарів         Qtum
200 переглядів
Децентралізований блокчейн-проект Qtum, побудований на UTXO моделі Bitcoin, опублікував оновлення платформи до версії 1.0.1. Qtum Ignition Main Network - головна мережа, де зберігаються маркери, а значить вона вимагає особливого ставлення до своєї безпеки.

Незабаром з'явиться установник для тестової мережі, а поки можна використовувати режим «- regtest» для тестових потреб. Проект незабаром повідомить деталі обміну токенів QTUM, випущених по протоколу ERC20, на токени основної мережі. За подробицями можна стежити на сайті проекту.

Основні зміни, що містяться в Qtum Ignition включають:

  • Віртуальну машину Ethereum, яка додає сумісності з поширеним смарт-контрактом Solidity.
  • Завершено Smart Staking Protocol, який оптимізований під впровадження Proof-of-Stake в платформи для смарт-контрактів.
  • Впроваджені ранні та базові версії інтерфейсу GUI для смарт-контрактів. Тепер вони можуть бути використані для створення контрактів, відправки даних і токенів Qtum, а також для перевірки їх статусу. Цей функціонал схожий з інтерфейсом Mist UI, однак, тільки з його ранньою версією.
  • Режим «Regtest» зручний для розробників, які хочуть створити свій власний блокчейн. Він налаштований спеціально для того, що б зробити розробку простішою. В цьому режимі блоки будуть визначатися автоматично кожні 30 секунд, а в разі необхідності, блоки proof-of-work можна генерувати вручну.
  • Decentralized Governance Protocol повністю впроваджений і надає функціонал, який дозволить встановлювати параметри мережі і налаштовувати її без форку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?