Незважаючи на напругу на ринках Monero виросла на 6%

CryptoExplorer         Немає коментарів         Monero
316 переглядів
З огляду на ситуацію з криптовалютами, досить цікаво спостерігати, як Monero вдається перебувати в зеленому кольорі. Це велика криптовалюта зі стійкою репутацією в цьому сегменті. В даний час IOTA також знаходиться в зеленій зоні, але найближчим часом лише стоїть на порозі десятки кращих. Зараз Monero знаходиться на прицілі у трейдерів, якраз завдяки збільшенню на 6,19% за останні 24 години.

Ціна Monero демонструє стійкість


Як і слід було очікувати, на криптовалютному ринку спостерігаються труднощі. Суперечлива інформація, що приходить з Китаю, вказує на те, що на ринках панує страх, який в кінцевому рахунку призводить до зниження ціни. Як тільки ціна на Bitcoin йде в червону зону, слідом за нею йдуть інші криптовалюти. Сьогодні Monero стало винятком із правил.

Bitcoin швидко став провідною світовою криптовалютою, навіть незважаючи на деякі недоліки конфіденційності та анонімності. Monero спочатку створювалася з врахуванням цих проблем, тобто вони були успішно вирішені. Фактично, це може бути єдина криптовалюта, не схильна до аналітичним фірмам блокчейну, повідомляє BlockSci.

Незалежно від того, як люди ставляться до Monero і його потенціалу, ніхто не може заперечувати, що ціна зростає в ці тривожні дні. Це не має нічого спільного з галасом або спекуляцією, скоріше це результат внесення розробниками змін, зроблених за запитом крипто-спільноти. Наступний хардфорк вступить в силу завтра і недавній реліз Helium Hydra підготує всіх користувачів до змін, які відбудуться в протоколі Monero.

Крім того чекають і інших змін. Підтримка сумісних мобільних гаманців, безумовно, є однією з головних точок продажів XMR, адже крипто-спільнота давно потребує таких рішеннях. Більш того, Ledger працює над інтеграцією Monero, яка забезпечить апаратну підтримку цієї конфіденційної і анонімної криптовалюта. Всі ці зміни удосконалять Monero.

Схоже, поточне зростання цін обумовлене більш високим обсягом торгів на біржах. Як відомо, у Monero на торгах ніколи не було великих обсягів, але валюта і без цього відчуває себе добре. За останні 24 години обсяг торгів XMR склав понад $ 132 млн, це досить солідна сума. Bithumb зараз є основним драйвером обсягу торгів, за яким слідують Poloniex і Bittrex. З тих пір, як Monero був доданий на Bithumb, обсяг торгів трохи підріс.

В майбутньому ще належить з'ясувати, як буде змінюватися ціна на Monero. Зараз один альткойн XMR оцінюється в $ 113,42, що само по собі не надто вражаюче. Однак, в поточних ринкових умовах, приріст 6,19% є значним. Можливо, час Monero настав.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах