Dentacoin в лістингу 5 криптовалютних бірж ще до початку ICO

CryptoExplorer         Немає коментарів         Dentacoin
244 перегляди
Здогадатися про призначення Dentacoin можна за назвою - це криптовалюта оглядового майданчика представників стоматологічної індустрії в Європі. Монета вже наробила багато шуму і, мабуть, стане ще більш значущою в найближчому майбутньому. Віра в токен підкріплюється, як мінімум, підтримкою 5-ти бірж ще до ICO і великою спільнотою прихильників, яка досить активно продовжує зростати.

Додайте до цього дані про обсяг торгів на 15 тисяч доларів за останню добу і ось вам вже здається, що це диво. Особливо для такого нішевого продукту.

Але розгадка популярності Dentacoin досить банальна - криптовалюта вже зараз застосовується в стоматологічних клініках для оплати послуг і кількість клінік-учасників продовжує зростати.

Блокчейн-технологія також знайшла своє застосування на платформі токену - клініки задоволені надійністю платежів і відсутністю неприємних ситуацій з відміною транзакцій, як це буває у випадку з кредитними картами або чеками.

Ком'юніті, в свою чергу, отримує прозору систему відгуків і можливість оплати без участі третіх осіб. До речі, про систему відгуків - вона особливо гарна. По-перше, залишити "липовий" відгук неможливо через вбудовану технологію блокчейн, а заохочення у вигляді токенів допомагає мотивувати учасників залишати огляди та відгуки на клініки, в яких вони були.

У висновку варто зазначити, що Dentacoin - показовий приклад того, як можна впроваджувати криптовалютні технології в повсякденне життя людей, робити токени корисними і потрібними людям і за рахунок цього отримувати гармонійний ріст і підтримку.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах