Хард-форк "Візантія" для Metropolis запущений в тестовій мережі Ethereum

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
224 перегляди
Сьогодні почалося тестування першої ітерації дуже очікуваного оновлення Metropolis для мережі Ethereum. У тестовій мережі Ethereum, Ropsten, сьогодні з'явився блок під номером 1 700 000! Geth 1.7 автоматично активував дев'ять пропозицій щодо поліпшення Ethereum (EIPs), а також хард-форк під назвою "Візантія", який є першою частиною оновлення Metropolis.

Для мережі Ethereum - це серйозне досягнення. Ясно, що ніхто поки не знає як пройде тестування, але вся спільнота Ethereum покладає великі надії на це оновлення, яке, як очікується, збільшить рівень безпеки і швидкість роботи мережі.

Geth 1.7 - це механізм, який запускає Metropolis. Geth - це інтерфейс командного рядка для запуску повних нод в блокчейні Ethereum. По суті, саме так відбувається «спілкування» з блокчейном. У Geth 1.7 включені оновлення дев'яти EIP (Ethereum Improvement Point), а також таймстамп для першої частини Metropolis - "Візантія".

Ropsten імітує мережу Ethereum і віртуальну машину Ethereum (EVM). Розробники можуть перевірити новий код і переконатися, що зміни працюють правильно. Виконувані розподілені кодові контракти, також відомі як «розумні контракти», також можуть бути завантажені в Ropsten для подальшого інтерактивного тестування розробниками, не вимагаючи оплати у вигляді газу для обробки транзакцій. Ropsten - це, в основному, безкоштовний клон мережі Ethereum зі зменшеним ступенем безпеки. (Це тестова мережа, тому вона не вимагає надійного захисту.)

Сьогодні відбулося два основних апдейти. По-перше, вимоги до зберігання даних для швидко-синхронізованих нод були зменшені майже вдвічі, з 26,3 до 14,9 ГБ. Друге визначне оновлення - скорочення часу фільтрації, необхідного для зберігання і індексування контрактних подій за допомогою EVM від хвилин до декількох секунд.

Це початок нової ери і поступовий перехід від доказу роботи до доказу володіння.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах