Короткий огляд ASIC-майнера PinIdea DR-100 X11

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC PinIdea майнінг
328 переглядів
Протягом останніх кількох місяців альткойн DASH відчуває різкий стрибок цін і обсягу торгів на криптовалютних біржах. Якщо в цифрах, ще в січні цього року добовий обсяг торгів DASH не перевищував 3 млн. доларів США, тоді, як у вересні середній обсяг торгів DASH становить вже близько 30 мільйонів доларів на добу, з піками до 3 млрд. USD / 24 години.

Як ми можемо бачити, в даний час DASH має вражаючу популярність, а це, відповідно, означає, що будь-хто, хто зараз видобуває цю монету, може отримувати непоганий дохід. Є чудова новина для тих, хто хоче отримати прибуток з цього сплеску цін на DASH. PinIdea - відомий виробник ASIC-обладнання з Китаю, нещодавно оголосили про випуск нового ASIC-майнера для видобутку DASH (алгоритм X11), який покликаний конкурувати з BitMain Antminer D3.

У той час, як Antminer D3 може запропонувати дуже високий хешрейт і швидке повернення інвестицій, багато людей не довіряють компанії Bitmain і знаходяться в пошуку альтернатив. Оскільки компанія Baikal так і не змогла, в підсумку, створити майнер, хешрейт якого вимірювався б в Гігахешах для алгоритму X11, то новий майнер від PinIdea разом з A5 від компанії Innosilicon, мабуть, є єдиною реальною альтернативою Bitmain D3.

Специфікації ASIC Pinidea DR-100 X11:


  • Алгоритм: X11.
  • Хешрейт: 17 GH/S (+/- 5%).
  • Енергоспоживання: 820W (+/- 5%).
  • Розміри: 28см. * 18см. * 15см.
  • Вага: 5 кг.
  • Мережа: LAN 100-1000 mbps.
  • Охолодження: 2 вентилятори 14038 (55 db).
  • Робочі температури: 0-40 градусів за Цельсієм.
  • Програмне забезпечення: спеціальна версія cgminer.

На даний момент PinIdea DR-100 (дивитися відео) - це ASIC майнер з 4.5-місячним ROI. Найімовірніше, що такий високий ROI не зміниться найближчим часом, якщо курс DASH буде і надалі неухильно зростати. Зростання курсу настільки серйозне, що навіть покриває зростання складності мережі і, як не дивно, робить видобуток DASH все вигіднішим з кожним днем.Дехто стурбований тим, що кожне нове покоління X11 майнерів працює як бомба складності для мережі DASH. Хоча це дійсно так, ми вважаємо, що дуже важливо стежити за монетою, розвитком її функціоналу та курсом. На сьогоднішній день багато експертів погоджуються в думці про те, що у монети DASH великі перспективи.

На жаль, на сьогоднішній день, DR-100 відсутні на складі у виробника. Мабуть попит на пристрій настільки високий, що компанія не встигає його покривати. Крім того, є декілька причин, за якими дехто уникає покупки майнерів від Bitmain і Innosilicon, тому не дивно, що продукти PinIdea недовго залишаються на прилавках.

Наскільки можна довіряти PinIdea? PinIdea - це китайська компанія, заснована в 2015 році. За цей час PinIdea встигла випустити кілька DASH ASIC-майнерів і не відстає від темпів розвитку технологій видобутку.

Більшість відгуків про компанію позитивні, хоча і було кілька випадків, коли люди називали PinIdea шахраями, але в підсумку вони відмовлялися від своєї думки. В основному це відбувалося під час останнього китайського нового року, коли поставки пристроїв були відкладені не пару тижнів. Деякі з клієнтів, при цьому, починали панікувати і писати на форумах негативні відгуки про PinIdea. На щастя, всі замовлення були доставлені відразу ж після закінчення свят. Очевидно, що при купівлі товару з-за кордону не можна бути на 100% впевненим у тому що посилка дійде в цілості та вчасно.

Редактор CoinTelegraph і член команди розробників DASH, Девід Дінкінс (David Dinkins), з оптимізмом ставиться до цього альткойну. У своїй статті, в якій він розповідає про історію створення криптовалюти DASH, він прийшов до висновку, що не дивлячись на не найкращий старт монети, її модель управління і фінансова модель дає DASH велику перевагу на ринку.

Згідно з даними від членів команди розробників і від деяких інших сторонніх джерел, попереду у DASH тільки позитивні нововведення. Все це означає, що зараз якраз найкращий час для інвестування в обладнання для видобутку DASH. Якщо ви зацікавлені в придбанні ASIC-майнера для цієї монети, хорошою ідеєю буде стежити за офіційним інтернет-магазином компанії PinIdea і очікувати моменту, коли DR-100 X11 ASIC-майнер буде в наявності.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах