У гаманці Jaxx виявлена вразливість

CryptoExplorer         Немає коментарів         Jaxx
169 переглядів
У популярному криптогаманці Jaxx виявлена вразливість, що піддає ризику збереження коштів користувачів. Про це повідомляє Bitsonline.

Діра в безпеці була знайдена командою розробників Vx Labs. Так, в блозі їхнього проекту повідомляється, що коли гаманець Jaxx запущений на пристрої, будь-який користувач мережі може швидко отримати доступ до seed-фрази і, таким чином, заволодіти коштами.

Навіть якщо на гаманці Jaxx встановлений PIN-код, будь-хто може за 20 секунд отримати доступ до вашого комп'ютера, витягти секретну фразу і скопіювати її. Для того, щоб цього уникнути, Jaxx не повинен бути запущений

, - повідомляється в блозі Vx Labs.

Багатьох користувачів соцмереж ще більше спантеличила відповідь директора з розвитку бізнесу Decentral Чарлі Шрема, який лише запевнив, що Jaxx є компромісне поєднання "безпеки, портативності і зручності використання".

Технічний директор Jaxx & Decentral Ніланг Вайас в блозі компанії повідомив, що, на відміну від апаратних гаманців, Jaxx не призначений для довгострокового зберігання криптоактивів. Вайас порекомендував користувачам зберігати в гаманці Jaxx лише невеликі суми коштів.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?