Ripple розширює охоплення Азії і відкриває новий офіс в Сінгапурі

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
233 перегляди
Міжнародна платіжна мережа Ripple відкриває новий офіс у Сінгапурі. Невелика азійська країна володіє амбіціями стати провідним фінтех і інноваційним хабом регіону.

Сінгапур також є одним з найбільших і активних торгових центрів з безліччю великих, багатонаціональних компаній, що мають локальні офіси в цій країні. З цієї точки зору новий офіс важливий для підтримки зростаючої кількості споживачів Ripple, розташованих в азійсько-тихоокеанському регіоні.

На Всесвітньому економічному форумі Сінгапур відзначили як одну з найбільш відкритих і доброзичливих до торгівлі економіку в світі. В країні розвинені і компетентні інститути влади, поліція, інфраструктура і сервіси для запуску потоку товарів і послуг.

Торговий обсяг Сінгапуру з іншими країнами в 2,7 рази перевищує його ВВП. Країна на шляху до становлення найбільшим хабом з торгівлі біржовими активами. Також вона є ключовим гравцем регіону в торгівлі азійськими валютами між банківськими установами.

Керуючий директор Ripple APAC - Dilip Rao, зазначає:

Сінгапур - є лідером в питаннях обміну грошей, грошових переказів і платіжних систем. Фактично головною темою, яка піднімалася під час зустрічі з Прем'єр-міністром, стала важливість цифровізації платежів з метою стати Smart Nation (ред. розумною нацією).


Наш новий офіс може підтримувати амбіції країни і одночасно наближати сервіс до споживчої бази азійсько-тихоокеанського регіону, включаючи банки, платіжних провайдерів і корпорації. Це дозволить здійснювати прямі платежі між контрагентами як всередині країни, так і за її межами.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах