Переваги купівлі і продажу біткойнів на біржі криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів    
196 переглядів
Люди, які не мають досвіду поводження з криптовалютами, але вирішили інвестувати в них свої кошти, стикаються з цілою низкою технічних і фінансових проблем.

Щоб не розчаруватися в настільки перспективному напрямку інвестування, новачкові необхідно використовувати тільки найбільш прості і надійні способи придбання криптовалют за фіатні гроші. Подібні проблеми виникають у тих, хто хоче продати або купити криптовалюту, отриману шляхом використання Bitcoin-кранів або хмарного майнінгу.

Існують два основних способи купівлі і продажу цього незвичайного активу, які підходять для новачків: використання послуг солідної біржі криптовалют і використання послуг одного з інтернет-обмінників, включених спеціальним моніторингом в список надійних сервісів.

Перший з цих способів є кращим за цілою низкою причин.

На біржі, після проходження простої процедури реєстрації, власникові облікового запису надається доступ до торгів і до управління своїми коштами. Для придбання криптовалют на торгах йому необхідно поповнити один зі своїх фіатних рахунків.

Це може бути зроблено шляхом введення грошових коштів через різні платіжні системи (WebMoney, Payeer і ін.). На деяких солідних біржах надається можливість ввести і вивести гроші за допомогою банківської карти.

Сам процес купівлі і продажу криптовалют на біржі відбувається миттєво. При цьому угоди укладаються за поточною ринковою ціною, незалежно від обсягу.

В обмінниках, найчастіше, при здійсненні операцій з великими обсягами криптовалюти для оплати заявки не вистачає резервів, а якщо ресурсів виявляється досить, то угода затягується на досить тривалий час. Крім того, мінімальна сума угоди в обмінниках на кілька порядків вища від мінімальної суми угоди на біржі. Тому власники невеликих сум криптовалюти (наприклад, отриманих за допомогою Bitcoin-кранів) не мають можливості продати їх через обмінники.

Ціни криптовалют на біржах визначаються виключно співвідношенням попиту і пропозиції, тоді як в обмінних сервісах вони встановлюються адміністрацією, шляхом додавання націнки до ринкової ціни. Тому вартість здійснення операцій з криптовалютами в обмінниках завжди вища, ніж на біржі.

Особливо це помітно під час різких коливань ринку, коли обмінники встановлюють ціни на криптовалюти, які значно відрізняються від поточного ринкового курсу і, при цьому, істотно підвищують розмір націнки.

Таким чином, купівля і продаж криптовалюти на біржі з хорошою репутацією набагато вигідніша і надійніша, в порівнянні з обмінними сервісами.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах