Спочатку Cash, тепер Gold? Гряде новий хардфорк...

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold
187 переглядів
Найближчим часом може з'явитися четвертий варіант криптовалюти з ім'ям «біткойн», так як в цьому місяці невелика група майнерів і розробників готує чергову вилку блокчейну.

Bitcoin Gold має на меті реалізувати запуск, аналогічний плану Bitcoin Cash, який з'явився цього літа в результаті хардфорку. Ідея проекту полягає у випуску покращеного протоколу, який, зокрема, кине виклик Bitcoin Cash.

На чолі з Джеком Ляо, генеральним директором майнінгової компанії "Hongning LightningASIC", Bitcoin Gold планує запуститися 25 жовтня, а сама криптовалюта буде доступна для обміну 1 листопада.

Незважаючи на мізерну дискусію, важливість проекту очевидна. З огляду на те, що Bitcoin Cash в кінцевому підсумку отримали меншу, в порівнянні з біткойном мережу, не кажучи вже про ціну криптовалюти, яка оцінюється приблизно як 12% від ціни Bitcoin, крипто-спільнота не сприймає цю подію як чергову загрозу.

По-перше, Bitcoin Gold виглядає скромніше навіть від Bitcoin Cash, крім того дуже невелика кількість майнерів його підтримують.

У своїх коментарях засновник BTC.Top Цзян Чжуоер і генеральний директор ViaBTC Хайпо Ян - два ранніх прихильники Bitcoin Cash - навіть назвали Bitcoin Gold чимось незначним.

Знову децентралізація


Незважаючи на, в цілому, скептичне ставлення до Bitcoin Gold, у нього є мета, яку багато хто в спільнті можуть знайти привабливою: створення дійсно децентралізованого Bitcoin.

Перш за все, розробники, які стоять за мережею, сподіваються надати більше можливостей для більшої кількості учасників, замінивши алгоритм майнінгу біткойнів на майнінг за допомогою відеокарт. Ідея полягає в тому, щоб зменшити вплив великих майнерів, що само по собі актуально.

Bitcoin Gold реалізує proof-of-work, змінений з SHA256 на Equihash, алгоритм стійкий до ASIC і оптимізований для GPU-майнінгу


, - пояснив розробник Bitcoin Gold, який не назвав свого імені.

Те, що цей план дозрів в Китаї, додає історії нові підтексти. Ляо, чиє обладнання в значній мірі зосереджене на мережі Litecoin, розглядається як один з небагатьох у країні, хто може заперечити встановлений порядок.

Ляо стверджує, що такі майнінгові гіганти, як Bitmain, становлять загрозу для Bitcoin і занадто явно впливають на його мережу, тому він вважає, що спільнота може зацікавитися їх криптовалютою.

При цьому, деякі противники Bitcoin Gold вже стверджують, що децентралізація майнінгу - це непросте завдання.

GPU-майнінг не може перешкодити централізації. Механізми GPU контролюються Nvidia і AMD


, - прокоментував план трейдер і інвестор Жао Донг.

Сам Ляо стверджує, що доступність відеопроцесорів дозволить змінити розподіл хеш-потужностей майнерів. У той же час деталей хард-форку поки що немає.

Провідний розробник Bitcoin Gold, що ховається під псевдонімом «h4x», стверджує, що проект знаходиться на стадії розробки, а номер блоку, на якому буде проведений хард-форк, поки не встановлено. Розробники Bitcoin Gold мали намір запустити свою криптовалюту через ICO, забравши собі 1% токенів, але пізніше ця інформація була видалена з сайту криптовалюти.

У будь-якому випадку, як і при появі Bitcoin Cash, всі власники Bitcoin зможуть отримати токени Bitcoin Gold після форку, за умови наявності приватних ключів від гаманців.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах