Новий Claymore's CryptoNote AMD GPU Miner 10.2 Beta

CryptoExplorer         Немає коментарів         Claymore's AMD майнінг відеокарта Monero
206 переглядів
У зв'язку з підвищенням прибутковості майнінгу Monero (XMR) і інтересу до криптовалюти Monero в цілому, Claymore в черговий раз оновив свій CryptoNote AMD Miner.

Остання версія майнера заснована на новітній платформі, яка також використовується в інших популярних програмах-майнерах від Claymore, таких як Ethereum Dual miner і Zcash miner.

Також в новій версії є кілька нових доступних опцій і багато покращень. Для підвищення продуктивності у видобутку, використовуються нові асемблерні ядра для різних графічних процесорів, однак при цьому присутня потреба в більшому обсязі пам'яті.

Нова версія має зменшену комісію для розробника і тепер вона складає всього 1%, при використанні безпечного SSL/TLS з'єднання, або 1.5% в іншому випадку.

Крім того додана підтримка пулу NiceHash, валідація шар з допомогою CPU і статистика для невірних шар.


В якості альтернативи для CryptoNote AMD Miner 10.2 Beta, ви можете використовувати новітній sgminer з підтримкою XMR або ж XMR-Stak AMD miner з підтримкою двох GPU-потоків.

Для використання двопоточної опції переконайтеся, що у вас встановлено достатню кількість віртуальної пам'яті, щоб не виникло проблем з мульти-GPU системами. Підвищена продуктивність майнінгу може зробити видобуток Monero (XMR) більш прибутковим, ніж видобуток Ethereum на тих самих відеокартах.

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?