Криптовалютний гаманець Bread підтримує Ethereum і ICO-токени

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bread гаманець Ethereum ICO
207 переглядів
Оскільки компанії практикують так звані первинні пропозиції монет, інтернет тепер затоплений цифровими токенами, які можуть бути використані для купівлі цифрових послуг, але частіше розглядаються як спекулятивні інвестиції. Це і призвело до попиту на простий спосіб збереження і передачі для цих токенів.

Саме це призвело виробника цифрових гаманців Bread (раніше BreadWallet) до того, що в середу він оголосив про велике оновлення свого застосунку для iOS, яке скоро дозволить людям зберігати всілякі маркери. Це також може збільшити попит на деякі з найбільш екзотичних форм цифрових грошей.

Bread, який навесні цього року залучив $ 7 млн. від венчурних інвесторів, існує з 2014 року і позиціонується як зручний спосіб зберігання Bitcoin, який також є оригінальним цифровим токеном.

За словами співзасновника Bread, Аарона Лашера, рішення про перезапуск програми та ребрендинг компанії служать визнанням того, що криптовалютний світ стає все більш великим і складним, ніж це було кілька років тому.

Bread був створений в 2014 році як просте і безпечне рішення в той час, коли інші гаманці були настільки складними, що їх могли використовувати тільки вундеркінди. Однак тепер все може бути токенізовано і криптовалюти стають обов'язковою частиною інвестиційного портфеля


, - говорить Лашер в інтерв'ю Fortune.

На практиці це означає, що оновлений гаманець Bread незабаром зможе підтримувати будь-який токен, побудований за стандартом ERC-20, який сам по собі заснований на Ethereum - популярній формі криптовалюти і універсальній альтернативі Bitcoin-у.

Лашер каже, що функції Ethereum будуть доступні в найближчому майбутньому, проте поточні оновлення програми вже відображають істотні зміни його пристрою, в тому числі більш простий інтерфейс.

Новий застосунок також включає в себе нову функцію, яка спрощує користувачам прикріплення заміток до своїх Bitcoin-транзакцій і можливість вибирати, чи хочуть вони оптимізувати транзакції в швидкості або у вартості.

Bread, як і у конкуруючий гаманець Blockchain, відрізняється від популярних сервісів, таких як Coinbase, тим, що він дозволяє користувачам підтримувати контроль над приватними ключами, які відкривають і закривають гаманці. Наприклад, додаток Bread генерує серію з 12 випадкових слів, які служать для тиражування приватного ключа.

За словами Лашера, Bread - найпопулярніший гаманець на iOS. Він також говорить, що в майбутньому Bread має намір стати онлайн біржею, де люди зможуть купувати, продавати і зберігати свої цифрові маркери.
0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?