Bitcoin Cash - стабільне падіння ціни

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Cash
219 переглядів
Цей тиждень приніс для Bitcoin Cash цінове падіння, яке за тиждень склало 21%. З середи зниження вартості склало 11%.

Bitcoin Cash не єдина криптовалюта, ціна на яку падає протягом тижня. Серед топ 10 криптовалют, тільки Ripple і Bitcoin продемонстрували зростання за останній тиждень. Однак, падіння ціни на Bitcoin Cash значно перевершує всі інші криптовалюти з першої десятки.

Тиждень тому ціна на Bitcoin Cash становила $ 457. Вона поступово падала протягом тижня і 3 жовтня опустилася нижче 400 доларів США. Після того, як цей рівень опору був пройдений, ціна різко пішла вниз і на момент написання статті становить 351 долар за даними coinmarketcap.com. А ось на корейських біржах ця криптовалюта торгується на рівні в 366 доларів.


Цей спад знизив ринкову капіталізацію Bitcoin Cash нижче $ 6 мільярдів. Вперше, з 15 вересня, Ripple обігнала Bitcoin Cash на $ 2,2 мільярда і посіла третє місце в рейтингу криптовалют.

Майнери, прибуток і EDA


Частину зниження ціни в середу можна списати на рахунок недавнього коригування рівню складності (EDA) в мережі BCH. Коли з'являється занадто мало блоків, запускається EDA, що значно полегшує роботу майнерів. Це стимулює майнерів переключитися з мережі Bitcoin на Bitcoin Cash, в результаті чого хешрейт в мережі BCH різко зростає. Так, як більшість майнерів негайно переводять у готівку свою здобич, низькі періоди складності в мережі надають додатковий тиск на ціну Bitcoin Cash.

Збільшений хешрейт, в кінцевому рахунку, запускає інше EDA, яке регулює ступінь складності і піднімає його. Звичайно, як тільки це відбувається, рентабельність видобутку BCH різко падає і більшість хешрейту знову перемикається на мережу Bitcoin.

Не секрет, що майнери використовують EDA, щоб максимізувати прибуток, граючи на волатильності хешрейту і тимчасових перепадах. Однак саме EDA забезпечує виживання Bitcoin Cash.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах