Чи зможе Bitcoin Gold повернути владу звичайним користувачам?

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold
195 переглядів
Не встиг осісти пил «громадянської війни» в Bitcoin-спільноті, як знову почали розростатися дебати з приводу чергового можливого розколу основної криптовалюти.

Спочатку Bitcoin Cash був альтернативою SegWit, де блоки були роздуті до жахливих розмірів. Тепер Bitcoin Gold, так буде називатися можливий хард-форк, це спроба вирвати прибутковий компонент видобутку Bitcoin з рук гігантських фірм, які монополізували створення цифрової валюти.

Народний форк


Новий форк, який передбачається провести 25 жовтня, спрямований на демократизацію майнінгу. У великих ферм на даний момент знаходяться всі козирі, такі, як ціна Bitcoin і збори.

Bitcoin Gold хоче повернути час домашніх майнерів. Співзасновником проекту є Джек Ляо, генеральний директор добувної компанії Bitcoin LightningASIC, яка збирається продавати обладнання, необхідне для майнінгу форку.

Слід також зазначити, що Bitcoin Gold відрізняється від іншого форку, який запланований на листопад: Segwit2x. Даний форк спрямований на збільшення пропускної здатності мережі.

Зміна в хеш


Раніше вважалося, що видобуток був повністю відкритим для всіх на будь-якому домашньому комп'ютері, проте, з плином часу, видобуток Bitcoin став прерогативою дорогого спеціалізованого обладнання, що працює в гігантських ангарах, для досягнення економії від масштабу.

Bitcoin Gold змінює свої алгоритми роботи на Equihash, шанувальники Zcash знайомі з ним. Це так званий «memory-hard» алгоритм, який означає, що домашнє обладнання буде цілком справлятися з видобутком Bitcoin Gold в доступному для огляду майбутньому.

Можливі проблеми


Bitcoin Gold видається чимось загадковим на даний момент, тому, що немає ніде технічної інформації. Це досить дивно, враховуючи, що хард-форк повинен відбутися вже в цьому місяці.

Bitcoin Gold також матиме той ж формат адреси, як Bitcoin і Bitcoin Cash і це вже викликало проблему. Були повідомлення людей, які послали величезні суми на неправильні адреси - наприклад, Bitcoin направляється на гаманець Bitcoin Cash.

Нарешті необхідно відзначити, що слово «форк» використовується досить умовно, тому, як Bitcoin Gold ні за яких обставин не зможе замінити Bitcoin на ринку. Всім власникам Bitcoin також дістанеться Bitcoin Gold, однак транзакції в двох різних мережах не впливатимуть одна на одну.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах