Талер - перша білоруська криптовалюта

CryptoExplorer         Немає коментарів         Білорусь
448 переглядів
Ентузіасти з Білорусі розробили досить амбітний проект, який, на їхню думку допоможе "відв'язати" гроші від держави і повернути людям контроль над їхніми заощадженнями. Вони створили першу локальну криптовалюту, яка отримала назву Талер.

Свою назву Талер отримав на честь грошової одиниці, поширеної на Старобілоруських землях в «золотий вік нашої батьківщини» - за часів Великого Князівства Литовського і Речі Посполитої. Перші транзакції криптоталера пройшли 13 вересня, просто ми цього не афішували, доробляли систему і супутнє програмне забезпечення, прописували економічну складову концепції Талера


, - говорять розробники.

Передбачається, що всі операції всередині мережі будуть здійснюватися за рахунок "комп'ютерних потужностей самих користувачів Талера", а загальний випуск монет буде обмежений 23 333 333 одиницями. Розробники вірять, що таке рішення допоможе зміцнити економіку країни, знизити відсотки по кредитах і рівень інфляції, ліквідують проблему неплатежів, а також, в цілому, призведуть до підвищення ефективності фінансової системи. Номінальний курс одного Талера становить 10 білоруських рублів.


Наразі використовувати дану криптовалюту зможуть тільки користувачі Windows і Linux, так як тільки для цих операційних системи розробники створили гаманці і ПЗ. До речі, як і будь-яку цифрову валюту Талер можна буде використовувати в будь-якій точці світу, проте економічне та ідеологічне обгрунтування концепції передбачає використання цієї валюти саме в суспільстві та економіці Білорусі.

Офіційна презентація проекту відбудеться вже зовсім скоро - 9 жовтня в Мінську. Будемо стежити за розвитком цього проекту.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах