Вийшов форк ccMiner з підтримкою алгоритму Xevan

CryptoExplorer         Немає коментарів         ccMiner Nvidia BitSend
202 перегляди
Алгоритм Xevan, який використовується в BitSend (BSD), нарешті отримав свою реалізацію в форку ccMiner fork by krnlx, для видобутку на відеокартах Nvidia (вихідний код).

На жаль, на даний момент, майнер компілюється і працює тільки під управлінням ОС Linux, хоча, швидше за-все, найближчим часом з'явиться і підтримка Windows.

Алгоритм Xevan - це по суті подвійний X17 c 128-бітними заголовками, але його реалізація була не така проста, так як в даний момент для цього у розробників мало мотивації.

Згідно з інформацією від розробника, ccMiner fork від krnlx забезпечує продуктивність близько 3.3+ MH/S для GPU GTX 1070 і близько 6 MH/S для GTX 1080 Ti на алгоритмі Xevan.

Власникам майнінг-рігів на основі GTX 1060 рекомендується встановлювати параметр інтенсивності вручну, для отримання оптимальної швидкодії для цієї відеокарти. Для GTX 1070 і GTX 1080 Ti - інтенсивність, за замовчуванням, дорівнює "20", і, швидше за все, це буде найкращим варіантом.

Якщо вас цікавить наявність версії майнера для Windows, стежте за офіційною темою програми-майнера на форумі BitcoinTalk.

Оновлення: епер доступні і бінарники для ОС Windows. Ви можете завантажити


Для видобутку на алгоритмі Xevan за допомогою відеокарт від AMD ви можете використовувати цей старіший форк sgminer, який доступний як для Linux, так і для Windows.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?