Прогноз ціни Bitcoin: від 0 до $ 27 тисяч

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin
285 переглядів
Вчора Bitcoin пробив психологічно важливу позначку $ 5000. Експерти продовжують сперечатися з приводу його подальшої динаміки. Мільйонер Майк Новограц чекає зростання до $ 10 тисяч менше ніж за рік, але з ним згодні далеко не всі. Розглянемо найяскравіші прогнози по Bitcoin-у, озвучені експертами на цьому тижні.

Екс-менеджер провідних інвестбанків Майкл Новограц заявив в інтерв'ю, що, на його думку, вартість Bitcoin досягне позначки $ 10 тисяч за шість-десять місяців, пише портал Coindesk. Нагадаємо, Новограц, колишній директор інвестиційної фірми Fortress і екс-партнер Goldman Sachs, звільнився, щоб відкрити криптовалютний фонд на $ 500 млн. Він зазначив, що вклав в цей Galaxy Digital Asset $ 150 млн власних коштів. Решту залучить до січня від сторонніх інвесторів.

Замість того, щоб зосередитися на вузькому діапазоні криптовалют, мільярдер має намір інвестувати в різні проекти або «грати по всій екосистемі», пояснив він. Новограц вважає, що Bitcoin - це бульбашка однак, манія виправдана, тому що це технологічний прогрес, який обіцяє докорінно змінити наше життя.

Bitcoin йде до того, щоб стати «найбільшою бульбашкою нашого часу», додав він і незабаром може досягти $ 10 тисяч через швидке зростання інтересу.

Я чую, як стадо йде


, - сказав Новограц в інтерв'ю CNBC.

Популярний блогер Трейс Майер, який рекомендує купувати Bitcoin з тих незапам'ятних часів, коли монета коштувала всього $ 0,25, вважає, що Bitcoin недооцінений. Його прогноз ще більш оптимістичний, ніж у Новограца. Він вірить, що до лютого Bitcoin виросте майже до $ 27,4 тисяч, пише Cointelegraph. Прогнози блогера засновані на аналізі 200-денної ковзкої середньої. Ніхто точно не знає, наскільки багатий сам Майєр, проте відомо, що саме він надав початковий капітал для таких проектів як Kraken, BitPay і Armory.

Втім, скептики теж не дрімають і постійно додають нові коментарі. Відомий коментатор Гері Шиллінг, президент Gary Shilling & Co, порівняв в розмові з Business Insider Bitcoin з «чорним ящиком», в який він не буде інвестувати.

Я просто дуже підозріло ставлюся до речей, які непрозорі. Якщо я не можу це зрозуміти, я не хочу вкладати в це


, - зазначив експерт.

Крім того, днями професор економіки Гарвардського університету Кеннет Рогофф також передбачив у своєму блозі обвал котирувань Bitcoin, пише Cointelegraph.

Чи є сьогодні Bitcoin найбільшою бульбашкою в світі або відмінною інвестицією в передові фінасові технології? Я думаю, що в довгостроковій перспективі технологія буде процвітати, але ціна Bitcoin впаде


, - впевнений професор.

Хоча, він визнає, що деякі уряди, такі, як Японія, взяли на себе ініціативу в регулюванні та прийнятті віртуальних валют, він приписує це прагнення стати світовим лідером в області фінтех.

При цьому Рогофф очікує, що більшість урядів проігнорують Bitcoin як систему платежу для невеликих анонімних транзакцій, однак вживуть заходів проти нього, коли Bitcoin стане більш широко вживаним.

Довга історія валюти говорить нам про те, що приватний сектор може бути інноваційний, але держава в кінцевому підсумку його регулює і привласнює. Я поняття не маю, куди піде ціна Bitcoin за два роки, але немає причин очікувати, що криптовалюта уникне аналогічної долі


, - вважає професор.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах