Чому закрилися майнінгові ферми в провінції Сичуань

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг Китай
440 переглядів
З'явилася інформація про примусове припинення роботи кількох великих майнінгових ферм, розташованих в китайській провінції Сичуань. Серед офіційних причин закриття ферм фігурує відсутність державної політики в сфері регулювання криптовалютного майнінгу.

Невдалий час


Відсутність державного регулювання майнінгу, ймовірно, спонукало китайський уряд вжити жорстких заходів по відношенню до багатьох компаній, які здійснюють подібну діяльність у провінції Сичуань і змусити їх закритися. В останні роки китайська провінція Сичуань викликала великий інтерес як криптовалютних інвесторів, так і підприємців. Цей регіон має великий доступ до гідроенергетики, що дозволяє майнінговим компаніям значно знизити витрати на електроенергію.

Закриття ферм сталося в найбільш невідповідний момент - саме тоді, коли ціна на Bitcoin стала в три рази вищою, ніж на початку року.

На даний момент ціна настільки висока, що закриття ферм обходиться їх власникам в сотні тисяч юанів в день

, - зазначає керівник однієї з ферм.

Новина про закриття майнінгових підприємств з'явилася практично одночасно з недавніми заявами про те, що китайським біржам знову дозволено відновити свою діяльність, а в іншому - що скоро Народний банк Китаю розробить нормативні правила для криптовалютних компаній для запобігання відмиванню грошей в цій сфері.

Гроші під контролем держави


«Норми, які розробляє Центробанк Китаю, в основному регулюють роботу торгових майданчиків», - зазначає Чжан Цзюнь, старший аналітик Tai Cloud Research Institute.

Офіційні державні представники провінції Сичуань підтверджують цю заяву, повідомляючи: «Майнінг здійснюється компаніями незалежно». Під цим вони мають на увазі, що майнінгові ферми взяли на себе відповідальність працювати за межами державного контролю.

Перехід Китаю до регулювання криптовалютної торгівлі і одночасне припинення роботи майнінгових ферм спочатку здається суперечливим, але при більш ретельному аналізі марксистських принципів, що лежать в основі державної економічної політики Китаю, логіка такої поведінки очевидна.

Регульована криптовалютна індустрія буде генерувати прибуток, який буде повністю перебувати під контролем Китаю, а інвесторами стануть люди, що живуть в містах, які інтегровані в сучасний китайський державно-капіталістичний суспільний режим.

З іншого боку, майнінг, швидше за все, буде процвітати в таких регіонах як Сичуань - провінціях, що знаходяться за межами китайського економічного центру, які ще тільки належить інтегрувати в китайську економіку і при цьому надають компаніям доступ до дешевої електроенергії. Ці фактори можуть спровокувати великі проблеми при спробі китайського уряду надалі зайнятися розвитком регіону, який до того моменту вже стане достатньо самостійною економічною зоною, що знаходиться за межами економічного центру Китаю, так як відмінний доступ до технології блокчейну сприяє виникненню локальних економік, які будуть працювати в області, що не контролюється урядом.

Тільки початок?


Для держави, легітимність і існування якої повністю залежить від тотального контролю всіх сфер життя, ризик економічного звільнення і автономії таких областей, як криптовалютна індустрія, становить серйозну загрозу. Одночасна підтримка досить суперечливих позицій по відношенню до криптовалютної області - цілком логічний крок для китайської економіки, враховуючи її нинішній стан. Можна очікувати, що надалі уряд Китаю дотримуватиметься такої ж політики, що може значно ускладнити життя деяким криптовалютним компаніям.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах