З чим пов'язане сьогоднішнє зростання Stellar

CryptoExplorer         Немає коментарів         Stellar
224 перегляди
Комп'ютерний гігант IBM під час фінансової конференції Sibos 2017 відзвітував про результати випробування, проведеного компанією спільно з блокчейном Stellar Lumens. Учасники проекту змогли успішно здійснити міжнародні транзакції з використанням криптовалюти Stellar.

На сьогоднішній день платформа підтримує тільки дві валюти: британський фунт і долар Фіджі. Очікується, що найближчим часом цей список буде розширено до семи валют, в число яких увійдуть австралійський долар, новозеландський долар і тонганского паанга.

Примітно, що система використовує криптовалюту Lumens для майже миттєвої передачі фіату, але ні відправник, ні одержувач переказу не стикаються з криптовалютою безпосередньо. Цей ефект досягається шляхом поєднання приватного і публічного блокчейну. Блокчейн-рішення IBM використовуються для здійснення більшої частини роботи в процесі клірингу транзакцій, в той час як сам розрахунок відбувається безпосередньо на блокчейні Stellar.

Засновник Stellar, Джед МакКалеб, заявив:

При торгівлі декількома криптовалютами така побудова дозволяє використовувати проміжну валюту з метою зниження числа використовуваних реєстрів. Lumen надає єдиний реєстр, що дозволяє пов'язувати валюти.


Джессі Лунд, віце-президент IBM по розробці блокчейн-проектів сказав:

Наша робота полягає в підтримці декількох різних типів цифрових активів і я впевнений, що ви побачите, як центральні банки почнуть випускати свої власні цифрові активи.


Генеральний директор ClickEx, Роберт Белл, сказав, що, як тільки в платформу будуть інтегровані всі сім валют, система IBM буде обробляти до 60% транзакцій на роздрібному ринку в регіоні.

Блокчейн вперше використовується в експлуатаційному середовищі для здійснення міжнародних платежів із застосуванням декількох валютних коридорів


, - заявив він.

Сьогодні продовжиться більш докладне обговорення за участю групи представників IBM, TD Bank і CLS, Stellar і KlickEx.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах