HDMI емулятори монітора для майнінг-рігів, побудованих з використанням відеокарт

CryptoExplorer         Немає коментарів         майнінг
188 переглядів
У китайських інтернет-магазинах, за досить низькими цінами, з'явилися нові HDMI заглушки - емулятори монітора, які засновані на емуляторі дисплею Headless Ghost. Ці пристрої для емуляції дисплею підключаються безпосередньо до HDMI-виходу основної відеокарти і емулюють наявність дисплею з роздільною здатністю аж до 4К.


За допомогою подібних пристроїв ваші майнінг-ріги будуть нормально завантажуватися, якщо вони не завантажуються без підключеного дисплею. При віддаленому доступі до ріга ви можете вибирати будь-яку роздільну здатність екрана, а не задовольнятися мінімальною. Як нам вдалося з'ясувати, HDMI емулятори дисплею з Китаю, в основному, доступні під брендом "Fueran", хоча ми зустрічали і пристрої, що не були помічені ніякою торговою маркою.

Ці нові HDMI заглушки можуть бути цікавою альтернативою за звичай використовуваним HDMI-VGA адаптерам, які встановлені зараз на більшості майнінг-рігів. Варто звернути увагу на той факт, що в цьому випадку вам не вдасться підключити до них будь-якой монітор.

У випадку з перехідником HDMI-VGA ви можете підключити до майнінг-ріга старий D-SUB монітор. Таким чином, HDMI заглушки просто краще виглядають, а також більш компактні, але в підсумку мають менший функціонал і не на багато дешевші від перехідників HDMI-VGA.

Якщо вам потрібен VGA-вихід, то HDMI-VGA так само імітують наявність монітора і новинка у вигляді HDMI заглушки буде на особливо корисна для вас.

Нові HDMI заглушки доступні у продажу на таких інтернет майданчиках, як E-Bay і в більшості китайських інтернет-магазинів, таких, наприклад, як AliExpress, за ціною всього 3-4 долари за штуку.

Варто зазначити що на європейських або американських майданчиках ціна може бути в кілька разів вищою.

FUERAN HDMI DDC EDID Dummy Plug,Headless Ghost, Display Emulator - ціна 6.59$ / шт., включно з доставкою в Україну

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?