Рекордний старт IOTA на Bitfinex з капіталізацією близько 1,5 млрд доларів

CryptoExplorer         Немає коментарів         IOTA Bitfinex
201 перегляд
13 червня в 9:00 за східним стандартним часом, криптобіржа Bitfinex офіційно запустила токен IOTA, IOT. Торгові пари IOT / USD і IOT / BTC тепер доступні до купівлі та продажу через веб-сайт Bitfinex. Цей запуск - нова віха для IOTA, що розширює клієнтську базу.

«Лістинг на біржу - це те, що стало ознакою успіху для всіх криптопроектів, - говорить засновник IOTA Девід Сонстебё в розмові з CCN, -« це означає, що технологія готова до відкритого ринку і широкої аудиторії». І, дивлячись на цифри капіталізації, схоже, і ринок був готовий до IOTA.

Прогноз попиту


Після оголошення Bitfinex 4 червня 2017 року майбутнього лістингу IOT споживчий попит став очевидним. Співробітники Bitfinex «були завалені запитами про деталі», - пояснив представник Bitfinex Брендон Карпс, - «Ми ще ніколи не бачили так багато запитів про лістинг токенів».

По цифрах


Після переходу на Bitfinex обсяг транзакцій став настільки потужним, що сервери Bitfinex ненадовго зависли. «У перші моменти після запуску IOTA, - поділився Брендон, - ми всі були на палубі для балансування навантаження і забезпечення торгівлі IOTA знову і знову, як і очікувалося». Який об'єм? Протягом перших трьох годин торгівлі 4,44 мільйона мегабайт IOTA торгувалися з парою IOT / USD. Торги IOT / BTC показали ще більшу активність, показавши 11,67 млн. мега IOTA, що торгуються в той же період.

Перші дві години торгівлі IOTA в десять разів перевищували обсяг продажів останнього токена, який ми випустили, Ripple.

IOT увірвався в топ 10 криптовалют за ринковою капіталізацією. На момент публікації загальна вартість токенів IOT становить понад $ 1,5 млрд., обігнавши Dash and Monero.

Обговорюючи успіх IOT в Bitfinex, Девід сказав: «Я хочу привітати кожного члена спільноти IOTA з цим успіхом. Тепер ми вітаємо тисячі і тисячі нових людей, які використовують і цікавляться IOTA».
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах