Лістинг на Bithumb посилив позиції Zcash на криптовалютному ринку

CryptoExplorer         Немає коментарів         Zcash Bithumb
221 перегляд
Zcash, раніше званий «ZeroCoin» або «Zerocash», недавно був доданий на Bithumb, дев'ятою, за рахунком, монетою. Цей крок привернув увагу до приватної цифровий валюти, яка з'явилася в жовтні 2016 року.

До початку лістингу на Bithumb, Zcash торгувалася на віртуальній біржі Poloniex в Сполучених Штатах. Перш, ніж потрапити на південнокорейський ринок, а саме Bithumb, найбільшу в країні біржу цифрових валют, вартість Zcash і технологій піддавалася ретельній перевірці.

Висока конкуренція


Незважаючи на те, що на початку цього року альткойн Zcash продемонстрував повільне зростання, в червні його ціна з $ 26 стрибнула до $ 435. Без сумніву, ця цифрова монета стала конкурентом іншим великим цифровим валютам. В даний час Zcash торгується між $ 217 і $ 304.

Деніца Тюфекчіева, генеральний директор Propy, так прокоментувала ситуацію, що склалася:

Подібні серйозні зміни цін криптовалюти можна пояснити спекуляціями. Однак фактори, які призводять до такого збільшення в довгостроковій перспективі, як правило, є результатом просування продукту. З моменту випуску монети команда Zcash домоглася великих успіхів. В оновленій мережі Sapling користувачі помітили значне покращення продуктивності. Можливо, це і призвело до збільшення попиту.


Стабілізація ціни Zcash вказує на її конкурентоспроможність. Це також говорить про те, що монета не сильно відрізняється від інших відомих криптовалют, таких як Ripple, Dash і Ethereum. В даний час в обігу знаходяться 2,31 млн монет Zcash.

Безпека і конфіденційність


Маючи перед очима приклад Bitcoin, Zcash підвищив рівень конфіденційності за допомогою криптографічного інструменту zkSNARKS. Ця складова у Bitcoin не передбачена.

Технологія безпеки, покладена в основу монети Zcash, вразила ринок монет. Цей факт привів до різкого збільшення ринкової капіталізації монети, яка зараз становить $ 648,5 млн., до лістингу на Bithumb ця цифра становила $ 1,3 млн.

Рейтинг Zcash виріс з 30-ї позиції, в грудні 2016 року, до 15-ї позиції. Монета постійно зростає, а її щоденні біржові обсяги становлять від $ 26 до $ 43 млн.

Трейдери помітили неможливість відстеження монети, завдяки спеціальному шифруванню, яке захищає користувача від ідентифікації, забезпечує конфіденційність і приховує суми транзакцій. Анонімність Zchash отримала визнання в Силіконовій долині США, а також в таких країнах, як Китай, Аргентина, Венесуела, Бразилія і Південна Африка.

Тим не менше, важливо відзначити, що блокчейн Zcash не дозволяє проводити перевірки. За словами Каміля Пресорского, генерального директора і засновника Experty.io, це створює для власників Zcash певні ризики, особливо якщо помилка потрапить в кодову базу.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах