Wireline і Qtum: Наступне покоління хмарних обчислень

CryptoExplorer         Немає коментарів         Qtum
155 переглядів
Компанія Wireline оголосила, що буде використовувати блокчейн Qtum, розроблений сінгапурської компанією Qtum Foundation. Wireline представляє собою платформу «хмарних» додатків. Також компанія є родоначальником безсерверної архітектури.

Така співпраця є великим кроком зі створення найбільшої екосистеми з відкритим вихідним кодом, яка дозволить підприємствам і організаціям масово використовувати мікросервіси з блокчейном.

Мікросервіси змінюють світ розробки програмного забезпечення. З їх допомогою можна швидко створювати API-інтерфейси без необхідності управління апаратною і програмною інфраструктурою. Проект Wireline займається побудовою екосистеми на основі обміну мікросервісами.

Платформа являє собою торговий майданчик для підприємств, які розробляють, тестують і інтегрують додатки з відкритим вихідним кодом. Таким чином, вони можуть створювати індивідуальні ІТ-системи.

Співпраця двох компаній відкриває нові можливості як для розробників Qtum, так і для співробітників Wireline.

Генеральний директор Wireline, Лукас Гейгер, з цього приводу заявив наступне:

Корпоративні ІТ - це величезний ринок з колосальними витратами приблизно в 1,5 трильйона доларів. Ми хочемо змінити це разом з Qtum. Завдяки спільним зусиллям розробників Qtum Foundation і Wireline Developer Fund, ми створимо можливість монетизувати вже існуючі програми, а також будемо підтримувати створення нових рішень.


У свою чергу компанія Qtum прагне створити платформу, що дозволяє усунути розрив між блокчейном і світом бізнесу. Стратегія Qtum включає в себе надання широкого спектру бізнес-додатків.

Співзасновник і голова Qtum Foundation, Патрік Дай, повідомив наступне:

Ми раді співпрацювати з Wireline, оскільки у нас є спільна місія - децентралізувати ринок додатків і створити платформу, яка дозволить спростити використання блокчейну в сфері бізнесу. Ми вважаємо, що це вигідно для нашої спільноти розробників і значно скоротить час виходу на ринок багатьох їхніх додатків.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?