ccMiner 2.2.2 від Tpruvot для Nvidia GPU з підтримкою PHI і HSR

CryptoExplorer         Немає коментарів         ccMiner Nvidia відеокарта
350 переглядів
Оновився ccMiner fork від Tpruvot v.2.2.2 (вихідний код), доступний для майнінгу на відеокартах Nvidia, який додав підтримку нових алгоритмів і містить деякі інші покращення і виправлення. Тепер програма-майнер підтримує два нових алгоритми видобутку - це HSR, який використовується в Hshare/Hcash (X13 + Custom hash), а також Phi, який використовується в LuxCoin. Також додані покращення для алгоритмів майнінгу SIB для карт Maxwell і Pascal.

У нову версію входить виправлення, що дозволяє обробляти більше 9 карт в Linux (-d 10+), можливість звільнити вільну Equihash-пам'ять "правильно" і –submit-stale параметр для пулу supernova (який занадто швидко змінює складність шар).

Офіційні windows-бінарники майнера скомпільовані з використанням CUDA 9, і для них потрібна нова версія відео-драйвера NVIDIA версії 384.хх або новіше, для підтримки нової версії CUDA.

Був скомпільований 32-бітний виконавчий файл майнера для Windows з підтримкою CUDA 8.0, який ви можете завантажити за посиланням нижче. Ми не помітили будь-якої різниці в продуктивності при використанні майнера в системі з більш старими драйверами, тому не бачимо особливої необхідності оновлювати драйвери для підтримки нової версії CUDA.

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах