ccMiner 2.2 fork від Nanashi Meiyo-Meijin для видобутку MonaCoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         ccMiner MonaCoin Nvidia відеокарта
209 переглядів
Оновився ccMiner 2.2 fork від Nanashi Meiyo-Meijin для видобутку MonaCoin. З огляду на різке підвищення курсу MonaCoin (MONA) пару днів назад, ця криптовалюта викликала підвищений інтерес у майнерів.

Отже, сьогодні пропонується 32-бітна версія виконавчого файлу для Windows (CUDA 8.0) останньої версії ссMiner 2.2 від Nanashi Meiyo-Meijin (вихідний код) з оптимізованою продуктивністю на алгоритмі Lyra2Rev2.

Вихідний код заснований на ссMiner 2.2 від Tpruvot, але пропонує більш-високу продуктивність на алгоритмі Lyra2REv2 (до 10%, в залежності від використовуваного GPU), в порівнянні з іншими загальнодоступними програмними майнерами для цього алгоритму.

Майнінг на алгоритмі Lyra2Rev2 дуже добре підходить для рігів на базі відеокарт NVIDIA, тому з поточною невисокою рентабельністю видобутку альткойнів, ви цілком можете спробувати цей майнер.

Рентабельність видобутку VTC (VertCoin) трохи нижче ніж MONA, але все ж досить висока, в порівнянні з більшістю інших монет на різних алгоритмах. Враховуючи невисоку популярність MоnaCoin, і той факт, що її курс може обвалитися в будь-який момент, оптимальним вибором буде видобуток більш відомої монети VTC.

Скачати останню версію ccMiner 2.2-mod-r2 fork від Nanashi Meiyo-Meijin для Windows:

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?