Азійська платформа Quoine додала в лістинг Dash

CryptoExplorer         Немає коментарів         DASH Liquid Qryptos
328 переглядів
Dash, шоста за ринковою капіталізацією криптовалюта, була додана в лістинг двома платформами, які належать японському стартапу Quoine - Qryptos, криптовалютною торговою платформою, і Quoinex, криптовалютною і фіатною біржею.

Лістинг валюти означає, що Dash буде доступна для торгівлі в парі з декількома відомими валютами, включаючи японську йєну (JPY), долар США (USD), долар Гонконгу (HKD), сінгапурський долар (SGD), євро (EUR), індонезійська рупія (IDR), індійська рупія (INR) і філіппінський песо (PHP). Також буде можлива торгівля такими криптовалютами, як Bitcoin Cash і Ethereum.

Крім того, Dash також буде додана на нову глобальну платформу ліквідності Quoine Liquid, яка буде запущена в 2018 році і забезпечить трейдерам усього світу доступ до основних пар криптовалют і фіату.

У листопаді Quoine представить QASH, токен, який буде підтримувати платформу Liquid. Запуск первинної пропозиції монет QASH (ICO) зробить Quoine першим регульованим обміном в світі для продажу токенів. Компанія заявила, що залучений капітал буде використаний для фінансування розвитку і розширення платформи.

За даними Cryptocompare, Quoine, стартап зі штаб-квартирою в Токіо і офісами в Сінгапурі, Хошимін і В'єтнамі, є лідером з торгівлі Bitcoin в парі з SGD, IDR, AUD і PHP. Компанія була серед небагатьох, кому Японське агентство фінансових послуг (FSA) у вересні надало ліцензію віртуальної валютної біржі.

Здорово працювати з авторитетним і ліцензованим торговим оператором, завдяки якому клієнти швидко усвідомлюють переваги Dash


, - сказав Райан Тейлор, генеральний директор Dash Core.

Цифрові валюти швидко поширюється в Південно-Східній Азії [...]. Бум цифрових валют особливо яскраво проявляється в Японії і Південно-Східній Азії.


Майк Кайаморі, колишній віце-президент Softbank, який тепер є генеральним директором Quoine, сказав, що компанія вирішила підтримати Dash на обох біржах, щоб задовольнити зростаючий ринковий попит на цифрову валюту в Азії.

Також він сказав, що Азія є швидко зростаючим ринком цифрових валют, чому сприяє швидке впровадження цифрових платежів, особливо в Китаї, Японії та Індонезії.

Країни Азії мають одні з найвищих показників «небанківського» населення в світі. Потенціал для підвищення обізнаності та прийняття цифрових валют величезний


, - сказав Кайаморі.

Для нових емітентів криптовалют, таких як Dash, і цифрових бірж, таких як Quoinex і Qryptos, це дає прекрасну можливість співпрацювати з регуляторами і іншими гравцями галузі, щоб стимулювати стійке економічне зростання в нову епоху цифрових технологій.


Біткойн торгується в Японії з тих пір, як китайський уряд почав боротися з криптовалютами, забороняючи розміщення первинних монет (ICO) і закриваючи біржі.

Біткойн, що торгується в парі з JPY, в даний час складає майже 60% обігу Bitcoin. За ним слідують США - 23%, далі південнокорейці з 9%.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах