Cast XMR - високопродуктивний CryptoNight майнер для відеокарт Radeon RX Vega

CryptoExplorer         Немає коментарів         AMD VEGA відеокарта Monero
185 переглядів
Для відеокарт AMD Radeon RX Vega з'явився новий високопродуктивний Monero (XMR) майнер під назвою Cast XMR. Розробники програми-майнера стверджують, що майнер здатний досягти хешрейту більше, ніж 2050 H/s на алгоритмі CryptoNight для відеокарт RX Vega 56 або RX Vega 64 (з меншим енергоспоживанням).

Майнер підтримує видобуток CryptoNight/CryptoNote альткойнів, таких як Monero (XMR), Bytecoin (BCN), DigitalNote (XDN) і Intense (ITNS). У код майнера включена 1.5% комісія розробника, а виконавчий файл майнера на даний момент доступний тільки для ОС Windows. Через комісії розробника, у відкритому доступі немає вихідного коду програми, можливо найближчим часом з'явиться скомпільована вверсія майнера під Linux.

За словами автора майнера, Cast XMR повинен забезпечити вам хешрейт в районі 1900 H/s при 200W і близько 2000 H/s при 250W, тому, якщо у вас немає проблем з живленням і охолодженням ваших RX Vega, ви можете спробувати отримати ще більш високу продуктивність.

Для отримання максимального хешрейту, вам знадобиться використовувати AMD Blockchain Compute Driver (версія 17.30.1029), а також підключити сегмент пам'яті HBCC. Нові відеокарти RX Vega мають деякі проблеми і на деяких алгоритмах майнінгу дані GPU можуть доставити вам чимало "головного болю", але RX Vega все ще залишається відмінним варіантом для видобутку криптовалют на алгоритмі CryptoNight, а також для Dual майнінгу Ethereum (якщо вам вдасться гідно охолодити відеокарту).

Отримання високої продуктивності від RX Vega вимагає значних витрат енергії, а отже вам знадобиться відводити від відеокарт багато тепла. Крім того, установка більше 4 таких відеокарт в одному майнінг-рігу, як і раніше, є проблемою.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?