Команда Ripple покращує стабільність і масштабованість

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ripple
197 переглядів
Екосистема Ripple завжди знаходиться за лаштунками. Разом з новим релізом клієнта Ripple, буде досягнутий ще один пункт дорожньої мапи проекту. Нова версія привносить кілька поліпшень, які стосуються надійності і масштабованості. Рекомендовано оновити абсолютно всі сервери до нової версії і якомога швидше.

Завжди добре, якщо проходить розвиток екосистеми технологічних проектів. Особливо, коли мережа розширюється самостійно і робить це швидко. На відміну від звичних криптовалют, Ripple проводить оновлення по-особливому.

В основному мережа покладається на програмне забезпечення, яке використовується серверними операторами. Це та частина технології, яка забезпечує сервіси в розподіленій мережі Ripple.

У новий апгрейд включили різні удосконалення і поліпшення. Надійність, масштабованість і безпека мережі XRP - найбільш важливі складові.

Додані відсортовані директорії (SortedDirectories) - зміна, яка сортує записи всередині об'єктів мережі. Нова функція стане доступна на початку листопада.

Очікується, що новий апдейт буде розгорнуто на серверах Ripple до кінця дня. На це піде близько 4 годин або навіть менше. Під час цієї фази, мережа Ripple буде продовжувати працювати без всіляких проблем.

Це демонстрація того, наскільки еластичною є мережа Ripple.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах