Bitcoin Gold: старт неоднозначний

CryptoExplorer         Немає коментарів         Bitcoin Gold
278 переглядів
Перший день торгів для нового форку Bitcoin Gold (BTG) став незабутнім - у вівторок сайт платформи зіткнувся з «масивною» DDoS-атакою. Bitcoin Gold дешевшає.

Через продавців, ціни на BTG впали більш, ніж на 70%. За даними CoinMarketCap, ціни на криптовалюту знизилася на 69% до $ 133. За даними YObit.net, максимальна вартість криптовалюти може становити близько $ 680.


Bitcoin Gold відокремився від блокчейну Bitcoin вчора, близько 2:20 ночі, на блоці 491 407. Нова валюта повинна нараховуватися власникам Bitcoin в співвідношенні 1:1. За словами розробників, запуск мережі BTG очікується на початку листопада.

Сайт BTG піддався серйозній атаці

У вівторок команда розробників проекту Bitcoin Gold заявила, що їх офіційний сайт піддався масованій DDoS-атаці. Однак їм вдалося вирішити проблему і зараз все працює в нормальному режимі.

За даними CCN, розподілені атаки з «відмовою в обслуговуванні» (DDoS) досить поширені щодо криптовалютних проектів, особливо тих, які викликають в спільноті розбіжності.

Bitcoin Gold став одним з найбільш-суперечливих форків. Розробники проекту відмовилися ділитися відкритим вихідним кодом до "вилки". Деякі експерти негайно заявили, що це можна розцінювати як "червоний прапороць". Bitcoin Gold не звичайний форк, так як він був створений до офіційного запуску. Повідомляється, що команда розробників отримала 1% токенів в якості оплати (премайн).

Однак, у Bitcoin Gold є і загальні риси з іншими форком: розробники прагнули покращити існуючий протокол, керуючий блокчейном. Китайський майнер Джек Ляо, ініціював форк, щоб створити протокол, стійкий до ASIC. По суті це означає виключення ASIC-майнерів з системи і залучення більшої кількості користувачів в світ криптовалют.

BTG роздав токени кожному власнику Bitcoin. Раніше, в цьому місяці, японський bitFlyer оголосив, що підтримає новий протокол.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах