Найшвидший публічний Keccak ccMiner для відеокарт Nvidia

CryptoExplorer         Немає коментарів         ccMiner Nvidia відеокарта
305 переглядів
Ми отримали від наших читачів кілька запитань з приводу найшвидшого загальнодоступного майнера для алгоритму Keccak для майнінгу на відеокартах Nvidia. І за нашими даними таким майнером є ccMiner-fork від alexis78 (вихідний код), який надає найкращу продуктивність для цього алгоритму, серед всіх загальнодоступних версій ссMiner.

Пропонуємо 64-бітний виконавчий файл для Windows, скомпільований за допомогою VS2013 і CUDA 8.0 з вихідного коду ccMiner-fork від Alexis78, який ви можете завантажити за посиланням нижче.

Ви можете використовувати даний майнер для видобутку криптовалют на алгоритмі Keccak або при роботі з мультипулом NiceHash.

Інтенсивність, за замовчуванням, може бути трохи високою для деяких відеокарт, якщо стабільність видобутку вас не влаштовує, ви можете трохи зменшити параметр інтенсивності.

Нам вдалося домогтися продуктивності порядку 1200-1300 MH/sec на відеокарті Geforce GTX 1080 Ti з оптимальними налаштуваннями енергоспоживання.

На даний момент найбільш профітним альткойном, який видобувається на алгоритмі Keccak, є SmartCash (SMART), а кілька тижнів тому був короткий пік вигідного видобутку MaxCoin (MAX).

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах