Найшвидший публічний Keccak ccMiner для відеокарт Nvidia

CryptoExplorer         Немає коментарів         ccMiner Nvidia відеокарта
243 перегляди
Ми отримали від наших читачів кілька запитань з приводу найшвидшого загальнодоступного майнера для алгоритму Keccak для майнінгу на відеокартах Nvidia. І за нашими даними таким майнером є ccMiner-fork від alexis78 (вихідний код), який надає найкращу продуктивність для цього алгоритму, серед всіх загальнодоступних версій ссMiner.

Пропонуємо 64-бітний виконавчий файл для Windows, скомпільований за допомогою VS2013 і CUDA 8.0 з вихідного коду ccMiner-fork від Alexis78, який ви можете завантажити за посиланням нижче.

Ви можете використовувати даний майнер для видобутку криптовалют на алгоритмі Keccak або при роботі з мультипулом NiceHash.

Інтенсивність, за замовчуванням, може бути трохи високою для деяких відеокарт, якщо стабільність видобутку вас не влаштовує, ви можете трохи зменшити параметр інтенсивності.

Нам вдалося домогтися продуктивності порядку 1200-1300 MH/sec на відеокарті Geforce GTX 1080 Ti з оптимальними налаштуваннями енергоспоживання.

На даний момент найбільш профітним альткойном, який видобувається на алгоритмі Keccak, є SmartCash (SMART), а кілька тижнів тому був короткий пік вигідного видобутку MaxCoin (MAX).

0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?