Dstm's Zcash Nvidia майнер v0.5.2 тепер доступний під Windows

CryptoExplorer         Немає коментарів         Zcash Nvidia відеокарта майнінг
226 переглядів
Dstm's Zcash Nvidia miner був доступний деякий час тільки для роботи під управлінням ОС Linux. Тепер, в останній версії v0.5.2, з'явилася підтримка і ОС Windows у вигляді 64-розрядного виконавчого файлу для цієї операційної системи.

Майнер Dstm's Zcash Nvidia має закритий вихідний код і поставляється з 2% комісією розробника, підтримує графічні процесори Nvidia з Compute 5.0 або новіше, тобто підходить для відеокарт Nvidia Maxwell і новіших Pascal.

Майнер підтримує протокол Stratum і функцію extranonce, необхідну для роботи з пулом NiceHash.

Передбачається, що Dstm's Zcash Nvidia miner буде трохи швидшим, ніж популярний в народі Zcash майнер від EWBF, який не оновлювався вже досить давно. Наше тестування показує невелику перевагу Dstm's Zcash Nvidia miner перед майнером від EWBF на ідентичних налаштуваннях, хоча варто відзначити, що різниця не така вже й велика.

Майте на увазі, що програма-майнер від Dstm's має свої особливості, наприклад необхідність використання окремого потоку для кожної відеокарти в системі і використання окремого воркера на пулі для кожної відеокарти.

Зверніть увагу, що виконавчий файл для ОС Windows скомпільовано з допомогою Visual Studio 2015 року, тому, якщо у вашій системі не встановлено Visual C++ Redistributable для Visual Studio 2015 року, то ви можете отримати помилку "missing DLL" при спробі запуску майнера.
0
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?