Як купити IOTA: простий посібник для новачків

CryptoExplorer         Коментарів: 1         IOTA гаманець Android iOS
657 переглядів

Що таке IOTA?


Назва IOTA походить від Internet of Things (IoT). Очікується, що в найближчі 10 років в розпорядженні людей буде понад 50 млрд. пристроїв, що підтримують підключення до інтернету. З огляду на це, IOTA пропонує спосіб передачі мікротранзакцій між цими пристроями. Мета IOTA в тому, щоб дозволить цим пристроям виконувати мікроплатежі за технологічні ресурси в реальному часі, на відкритому ринку, без будь-якої комісії.

IOTA: Ledger of Things


Завдяки Ledger of Things, каркас IOTA дозволяє учасникам проводити транзакції з нульовою комісією, що робить цей ресурс привабливим для кожного. IOTA пропонує інноваційний розширюваний і мініатюрний гаманець Tangle, який дозволяє передавати певну кількість коштів за запитом і проводити транзакції без комісії. Tangle - це розподілений гаманець, який не має блоків і діє як саморегульована, децентралізована P2P-мережа. Більш детальну інформацію про гаманець Tangle можна отримати в білому папері IOTA.

Мікротранзакції з нульовою комісією, захищена передача даних, лізинг підключених пристроїв


У IOTA добре те, що вона, завдяки відсутності комісійних, дозволяє безперешкодно здійснювати мікротранзакції в будь-якому напрямку, в той час як в інших сервісах це робити економічно невигідно. Це як священний грааль в сфері грошових переказів, так як відкриває нові шляхи для малого бізнесу.

За допомогою гаманця Tangle, IOTA пропонує захищені методи передачі даних. Так як дані проводяться через Tangle, виходить, що вони доступні тільки між 2 аутентифікованими пристроями. Це безпечно і в таку систему неможливо проникнути.

Серед інших переваг IOTA можна відзначити можливість використовувати її в якості системи е-урядування (e-governance), яку часто використовують в електронному голосуванні. На відміну від звичайних бюлетенів, які теоретично можна підробити, організація електронного голосування з використанням мережі IOTA дозволить максимально точно підрахувати голоси.

Крім того, багатьох людей зацікавить можливість повністю захищено відправляти один одному повідомлення. Маскування листувань в модулях ядра IOTA дозволить вам обмінюватися даними в повністю зашифрованій екосистемі.

Ще один революційний сервіс, який пропонує IOTA, - це можливість додаткового доходу за рахунок лізингу практично будь-якого пристрою, оснащеного чіпами. Будь-то побутова техніка, інструменти, дрони, жорсткі диски, обчислювальні потужності і навіть пропускний канал Wi-Fi - все це можна здавати в оренду іншим користувачам, отримуючи вигоду від взаємопов'язаних пристроїв, які будуть виконувати якусь роботу, а не просто лежати у вас вдома.

Всі ці передові ідеї допомагають IOTA виділятися серед інших криптовалют, так як даний проект пропонує абсолютно готове рішення для мікроплатежів без комісії.

Як завести гаманець IOTA


Так як IOTA - відносно молодий проект, поки що в світі немає більш-менш зручних гаманців. Через це багато людей зберігають свої IOTA на біржах. І хоча у більшості новачків немає чіткого уявлення про те, як влаштована робота бірж, можна відразу сказати, що зберігати на них кошти - не найкраща ідея. Краще обзавестися настільним гаманцем або роздрукувати паперовий гаманець, щоб убезпечити свої монети.

Настільний гаманець IOTA


Найбільш поширене рішення для зберігання IOTA - завантажити і встановити GUI-клієнт IOTA прямо з офіційного сайту. Цей гаманець підходить для Windows, Mac і Linux. Під час налаштування гаманця, виберіть опцію "light node" і вкажіть хост. Потім згенеруйте сид з 81-символу, в якому будуть літери у верхньому регістрі і обов'язково число 9. Надійно сховайте записаний сид.

Цей гаманець досить складно налаштувати правильно, тому рекомендую вам скористатися цією гілкою на Reddit. По правді кажучи, налаштування Lightwallet не таке вже й складне, але деякі новачки можуть не впоратися з цим завданням.

IOTA Web Wallet


На даний момент IOTA Web Wallet знаходиться в тестовому режимі. Знову ж таки, це досить свіжий проект, тому все ще попереду.

Мобільний гаманець IOTA


У IOTA є мобільні гаманці як для Android, так і для iOS, але обидва вони в бета-версії. У версії для Android присутній дисклеймер про те, що ви використовуєте ПЗ на свій страх і ризик.

Якщо вірити відгукам користувачів, iOS-версія IOTA-гаманця працює цілком стерпно, але ймовірно поки що не слід зберігати в ній значні суми, так як офіційного релізу ще не було.

Паперовий гаманець IOTA


Для створення [leech=https://arancauchi.github.io/IOTA-Paper-Wallet/]паперового гаманця IOTA[/leech використовується 81 символ, серед яких літери у верхньому регістрі і цифра 9. Після генерування паперового гаманця ви можете роздрукувати його і відправити на нього IOTA. Його слід зберігати в потаємному місці.


Представляємо вам інший паперовий гаманець IOTA, користуватися яким ще простіше, так як він генерує IOTA-сид і зашифровує мнемонічні слова. Просто пересуньте курсор на випадковий сид і роздрукуйте гаманець.

Де можна купити IOTA?


Монети IOTA можна купити на різних біржах. На даний момент валюта представлена на біржі з найбільшою ліквідністю, Bitfinex, де ви можете купити її за BTC, USD і ETH. Крім того, IOTA торгується на біржах Binance, IOTA Exchange і Bit520.

Якщо потрібно забрати свої IOTA з біржі, то можна скористатися паперовим гаманцем, так як паперовий гаманець - найпростіше рішення для довгострокового зберігання. Технічно підковані користувачі можуть налаштувати настільний гаманець. Намагайтеся по можливості уникати мобільних і веб-гаманців, так як всі вони знаходяться в стадії бета.

IOTA звучить багатообіцяюче


Своїм поглядом в майбутнє, IOTA планує революціонізувати Інтернет Речей, представивши суспільству мікротранзакції без комісії між будь-якими підключеними пристроями. З огляду на безперешкодний механізм взаимозаменяемой цінності, стає ясно, що у IOTA велике майбутнє. Той, хто хоче отримувати користь із раннього входу, може починати вже прямо зараз, так як проект знаходиться лише на самому початку шляху.

Єдиний реальний мінус купівлі і зберігання IOTA в тому, що настільним гаманцем складно користуватися. Крім того веб і мобільні версії гаманців поки що в стадії бета-тестування, через що виходить, що кращою опцією на поточний момент є паперовий гаманець IOTA.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Коментар #1: 18 листопада 2017 14:52
Написав: CryptoExplorer — група: Адміністратори  
Публікацій: 794   |   Коментарів: 5
Сьогодні вирішив все ж таки вкластися в цю монету. Купив 100 монет IOTA за ціною 0.00010250 BTC на біржі Binance (посилання в статті вище). Буду холдити з розрахунку на майбутній ріст. Binance все ж простіша у використанні, ніж Bitfinex, тому купував там.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах