Сінгапур завершить випробування власної криптовалюти в наступному році

CryptoExplorer         Немає коментарів         Сінгапур
286 переглядів
Сінгапур завершить свої блокчейн-експерименти і розробку власної цифрової валюти в наступному році, перш, ніж прийняти рішення про те, чи слід комерціалізувати ці пробні проекти, сказав регулятор країни CNBC.

У 2016 році Валютне управління Сінгапуру (MAS) оголосило про Project Ubin, присвячений вивченню блокчейну - технології розподілених регістрів.

Проект розбитий на п'ять етапів. Перший етап, який представляв собою створення моделі доказу концепції для міжбанківських платежів з використанням технології блокчейн, був завершений на початку цього року. На другому етапі, який завершився на початку цього місяця, були розроблені три моделі міжбанківських платежів з використанням блокчейну.

Тепер в дослідженні MAS розглядаються питання поставки цінних паперів, транскордонних платежів і використання цифрової версії сінгапурського долара для здійснення реальних операцій і для купівлі активів.

Сподіваюся, в наступному році у нас будуть всі складові частини проекту


, - сказав у четвер CNBC по телефону Сопненду Мохатні, головний фінтех-експерт MAS.

У проекті беруть участь кілька великих банків, в тому числі Bank of America Merrill Lynch, Citi і Credit Suisse.

Моханті сказав, що це спосіб «об'єднати разом ширшу екосистему, щоб ми всі могли вчитися разом».

Фінтех-експерт MAS не сказав про те, як експеримент може вплинути на регулювання цифрових валют або про те, чи повинно це, в кінцевому підсумку, вилитися в комерційний продукт. У будь-якому випадку, вважає він, буде можливість показати іншим регуляторам, що експерименти з новими технологіями - це позитивно.

Не бійтеся робити експерименти і не потрапите в пастки змін регулювання. Деякі регулятори бояться експериментувати з-за величезного зовнішнього тиску на них. Ми ж намагаємося впровадити таку культуру [експериментів] в глобальному масштабі


, - сказав Моханті CNBC.

Цього року інтерес до цифрових валют, таких як Bitcoin, різко зріс. Багато регулюючих органів намагаються зрозуміти, як впоратися зі зростанням цифрових валют, які неминуче входять в наше життя. Наприклад, в Китаї заборонені біржі криптовалют, в той час як Японія дозволила приймати Bitcoin-и в якості методу оплати.

Країни також вивчають можливість випуску власних цифрових валют, наприклад, Сінгапур. Естонія також заявила, що розглядає можливість запуску власної криптовалюти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах