Три кроки до купівлі NEO: посібник для новачків

CryptoExplorer         Немає коментарів         NEO гаманець
526 переглядів

Що таке NEO?


NEO, раніше відома під назвою Antshares, була утворена в 2014 році як спосіб зв'язати між собою смарт-контракти - систему цифрової ідентифікації - і функціонал обміну цифровими активами. Ця мета дозволила Antshares стати першою open-source блокчейн-технологією в Китаї. Під час експоненціального зростання ціни в 2017, NEO допомогла інвесторам отримати ROI понад 21 тис. відсотків, і її сьогоднішня ринкова капіталізація становить понад $ 1,5 млн.

Довгострокові плани NEO зосереджені на повному перевинаході комерції, скомбінувавши традиційну економіку з цифровою в те, що попередньо ознаменовано як «Smart Economy». Мета NEO - задіяти блокчейн для легального, захищеного і ефективного управління смарт-активами, чого досі не вдавалося жодній компанії.

Основною причиною, чому NEO знаходиться в 10-ці найпрестижніших криптовалют за ринковою капіталізацією, є активна і величезна спільнота, а також прагматична команда розробників.

Розумна економіка NEO


Мета розумної економіки полягає в об'єднанні цифрових активів, цифрової айдентики і смарт-контрактів. За допомогою Smart Economy NEO може зосередитися на інтернеті речей, тобто, дозволити керувати активами практично безперешкодно. Ця економічна межа буде доступна кожному, так як відсутній центральний орган регулювання. Таким чином, правила, політика та організація спільноти буде повністю прозора для кожного його учасника.

NEO здатна щодня обробляти мільйони транзакцій, виконаних всередині її децентралізованого гаманця, що змушує банки і великі компанії переосмислювати ведення власного бізнесу.

Токени NEO


Платформа NEO пропонує 2 різних токени: NEO і NeoGas (GAS). Мережа NEO вираховує GAS як комісію за обслуговування при використанні блокчейну (подібно до Ethereum). GAS підкріплює операції в блокчейні, будь то обмін або реєстрація смарт-контактів. Отже, це викликає інтерес бухгалтерів. Спочатку все це може бентежити, оскільки все працює спільно в продуманій екосистемі і приносить вигоду всім задіяним в цьому проекті. Більш детальну інформацію про роботу NEO можна отримати в їх білому папері.

Купівля NEO, крок 1: заводимо гаманець NEO


Найкраще скачати гаманець прямо з офіційного сайту, так як там представлені версії для ПК, веб і мобільних пристроїв. Однак давайте розглянемо і інші опції. Врахуйте, що з деякими гаманцями NEO траплялися сками, так що, будьте напоготові.

Офіційний гаманець NEO (ПК)


Проект NEO пропонує гаманець для настільних ПК, який, на поточний момент, доступний тільки користувачам Windows. Це означає, що користувачам MAC і Linux доведеться шукати інші способи.

Гаманець NEON Wallet (ПК)


Одна з популярних опцій - настільний гаманець з версіями для Windows, Mac і Linux. У ньому є все необхідне, включаючи можливість як зберігати NEO-активи (як NEO, так і GAS), так і пересилати їх іншим користувачам. Цей гаманець дозволяє користувачам запитувати GAS, якщо в їх розпорядженні є NEO.

NEON був розроблений City of Zion, а не розробниками NEO. Однак, багато людей вважають за краще використовувати саме цей гаманець через його простоту, функціонал і гнучкість (мається на увазі доступність на всіх популярних ОС). До того ж, приватні ключі користувача ніколи не зберігаються на серверах NEON, а це означає додаткову захищеність.

Здебільшого, гаманець NEON вважається найкращою опцією серед тих, хто тримає NEO. Однак City of Zion частенько стикається зі всілякими багами в гаманцях. Один користувач заявив, що його NEO-монети були перенаправлені на невідому адресу під час виведення з Bittrex. Навряд чи тут варто кидати каміння в NEON, так як ніяких підтверджень цієї пригоди немає.

NEO Tracker Wallet (web)


Ті, кому потрібен веб-гаманець, часто звертають увагу на NEO Tracker, розроблений компанією NEO Tracker. Це веб-гаманець з відкритим кодом, який пропонує як простоту, так і просунутий функціонал. За допомогою нього користувачі можуть зберігати, отримувати і відправляти NEO і GAS, і при цьому на серверах NEO Tracker не зберігається ніяких даних. Крім того він дозволяє користувачам запитувати GAS, якщо вони зберігають NEO.

NEO Wallet (web)


NEO-спільнота розробила полегшену версію веб-гаманця, яка отримала очевидну назву NEO Wallet. Він дозволяє користувачам, хто тримає NEO, запитувати еквівалент GAS.

NEOWallet (web)


NEOWallet - ще одна опція, розроблена Onchain, яка підійде всім, кому потрібен open-source веб-гаманець. Цей гаманець не зберігає приватних ключів. Подібно до інших гаманців, NEOWallet дозволяє користувачам отримати GAS, якщо в їх розпорядженні знаходяться монети NEO.

Офіційний гаманець NEO Wallet (мобільна версія)


Мобільний гаманець NEO - єдиний мобільний гаманець, представлений на сайті компанії, проте, навіть він розроблений сторонньою компанією PeterLinX. Мобільна версія гаманця при цьому доступна тільки для Android.

Паперовий гаманець NEO


Ansy пропонує паперовий гаманець, який можна використовувати для зберігання або відправки NEO і GAS. Паперовий гаманець - непогана опція для тих, хто вважає за краще зберігати свої активи офлайн на довгостроковій основі. Однак користувачі паперових гаманців не зможуть отримати токени GAS.

Попередження: скаммерські гаманці NEO


За інформацією City of Zion, розробника декількох NEO-гаманців, myneowallet (.io) - скам, який зберігає приватні ключі у власній базі даних.

Ще один гаманець, запідозрений в скамі, називається neopaperwallet (.org). Підозри виникли у вересні, після того, як багато хто, хто користувався цим гаманцем, втратили свої NEO. І хоча зараз неможливо з точністю сказати, скам це чи ні, ми рекомендуємо вам не зв'язуватися з подібними сервісами.

В ідеалі використовуватися NEO-гаманці, розроблені командою NEO або тими, хто так чи інакше пов'язаний з сайтом NEO.org. Всі інші гаманці ви використовуєте на свій страх і ризик.

Купівля NEO, крок 2: пошук біржі


NEO можна купити з різних бірж, після чого монети бажано відразу ж перекинути на один з вищезгаданих гаманців. Ось список найбільш-популярних бірж, де представлена валюта NEO:

* Bitfinex
* Bittrex
* Binance
* HitBTC
* Cryptopia

Купівля NEO, крок 3: виведення коштів


Як і завжди, ми радимо не тримати гроші на біржах. Завжди краще мати повний контроль над власними монетами, а цей контроль вам забезпечують тільки приватні ключі. Як тільки ви дочекалися передачі монет на ваш особистий гаманець, вважайте, що процес купівлі NEO успішно завершений.

NEO вважається однією з кращих інвестицій за 2017 рік, так як ціна валюти злетіла з $ 0,14 до $ 22. Більшість користувачів NEO змогли запросити еквівалентну суму GAS - монет, які в довгостроковій перспективі також можуть набрати ціну. Так як NEO потенційно може революціонізувати систему транзакцій за допомогою схеми Розумної Економіки, у неї є всі шанси стати інструментом, який дійсно змінить фінансовий устрій в усьому світі.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах