В SEC подана заявка на траст Zcash

CryptoExplorer         Немає коментарів         Zcash
360 переглядів
Стало відомо, що Zcash Investment Trust подав офіційну заявку в Американську комісію з цінних паперів (SEC). Це свідчить про те, що Zcash вийшов на шлях залучення інституційних інвесторів в сферу криптовалют, повідомляє портал Ituber.

Для початку роботи необхідно протягом першого року отримати більше $ 10000 інвестицій, що виглядає здійсненним завданням. Після цього, Investment Trust зможе здійснювати публічне розміщення своїх цінних паперів, так, як це зробив інший фонд - Bitcoin Investment Trust.

Схема інвестиційного трасту передбачає, що інвестори безпосередньо не купують криптовалюту, але можуть придбати цінні папери фонду, який, в свою чергу, інвестує довірені йому кошти в криптовалютні проекти.

Такий підхід захищає інвесторів від волатильності криптовалют, а також робить їх інвестиції легальними і незалежними від рішень влади.

Поява трасту Zcash - позитивний знак для інституційних інвесторів, які зможуть диверсифікувати свої крипто-активи додатково до трастів Bitcoin і Ethereum Classic.

Раніше був зареєстрований в SEC Ethereum Classic Trust, який почав працювати з 26 квітня 2017 року. Початкові інвестиції в цей фонд склали $ 10,5 мільйона, а його поточна ціна становить $ 36,89 мільйона, що пов'язано з ростом ринкової вартості криптовалюти.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах