Криптовалютна біржа Nova Exchange закривається

CryptoExplorer         Немає коментарів    
331 перегляд
Платформа, на якій торгувалися понад 230 криптовалют, включаючи Bitcoin і Ethereum, офіційно повідомила клієнтів про своє майбутнє закриття.

Nova Exchange, яка входила в десятку найбільш-популярних криптовалютних бірж, розіслала в понеділок офіційне повідомлення користувачам, що сповіщає про майбутнє припинення роботи цього торгового майданчика.

Nova Exchange була відома своєю підтримкою понад 230 криптовалют, включаючи ряд маловідомих альткойнів з низькою ринковою капіталізацією, що не торгувалися на інших більших біржах. Майданчик пропонував безкоштовну реєстрацію, а розмір комісії, що стягувався нею за обробку транзакцій, становив 0,2%. Крім того, крім трейдингу, компанія надавала ряд послуг і в індустрії азартних ігор, включаючи гру в кості і миттєву лотерею.

Як випливає з повідомлення, розісланого командою веб-сайту компанії всім своїм клієнтам, мова йде не про повне закриття біржі, а, скоріше про процеси, пов'язані зі зміною її керівництва, оскільки з квітня 2018 року Nova Exchange офіційно переходить до нових власників. Клієнтам було обіцяно, що платформу очікують радикальні зміни, спрямовані на підвищення її якості та поліпшення таких характеристик, як масштабованість, стабільність і захищеність.

Коментуючи рішення про закриття платформи перед передачею її новим власникам, нинішнє керівництво пояснило, що пішло на цей крок «з міркувань більш ефективного управління клієнтськими коштами і забезпечення їх безпеки. Таким чином, користувачі можуть вивести всі свої активи, щоб не брати ніякої участі / не нести відповідальності за дії нового керівництва біржі».

Також Nova Exchange представила попередній графік поетапного згортання сервісів біржі:

  • 30 жовтня 2017: Припиняється реєстрація нових користувачів, закривається сторінка додавання нових монет, відключається прийом депозитів в ETC і ETH.
  • 30 листопада 2017: Припиняється прийом депозитів у всіх альткойнах.
  • 15 грудня 2017: Здійснюється останній огляд депозитів, щоб переконатися в безпеці депозитів, внесених після 30 листопада.
  • 31 січня 2018: Проводиться розсилка-нагадування по електронній пошті для всіх зареєстрованих користувачів.
  • 28 лютого 2018: Зупинка торгового движка і припинення роботи API.
  • 31 березня 2018: Припиняється дія облікових записів, веб-сайт замінюється повідомленням з пояснювальною інформацією.
  • 15 квітня 2018: Припиняється робота служб підтримки, всі дані користувачів видаляються.

При цьому, як попереджає команда Nova Exchange, «кошти, які не виведені користувачами зі своїх рахунків до 1 квітня 2018 року, будуть вважатися пожертвуванням, що не підлягає поверненню».
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах