Оновлення Casper мережі Ethereum може бути активоване раніше наміченого терміну

CryptoExplorer         Немає коментарів         Ethereum
346 переглядів
Оновлення Casper мережі Ethereum може бути активоване вже при найближчому планованому форку Constantinople, а не з наступним великим оновленням Serenity, як планувалося раніше, повідомляє NewsBTC.

Поки розробники Ethereum не назвали дату розгортання оновлення Constantinople, але, згідно з дорожньою мапою хардфорку Metropolis, це повинно статися в кінці цього або на початку наступного року.

Перший етап Metropolis - Bizantium - успішно відбувся 16 жовтня. Constantinople - друга фаза масштабного оновлення мережі.

Casper змінить Ethereum кардинально. Це оновлення переведе верифікацію транзакцій з консенсусу "доказ роботи" (PoW) на "доказ володіння" (PoS). Остаточна версія оновлення Casper ще не завершена, поки розробники відбирають з двох версій протоколу кращі рішення.

В даний час і Bitcoin, і Ethereum використовують для перевірки транзакцій "доказ роботи", що дає переваги великим гравцям галузі з великими обчислювальними потужностями.

Перехід на консенсус PoS знизить фізичні вимоги до потужностей і створить систему, яка буде протистояти централізації майнінгу. За оцінками, близько 80% видобутку криптовалютних коштів в даний час здійснюється на мегазаводах в Китаї.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах