Аналіз ICO: Mobius

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Mobius
256 переглядів
Mobius Network має дуже широке наповнення! Окремі сегменти проекту самі по собі можуть бути окремими блокчейн-стартапами. Основною передумовою створення мережі Mobius є подолання розриву між Інтернетом і блокчейном, що полегшить процес впровадження блокчейну.

Цей розрив Mobius ліквідує за допомогою комплексного підходу, створюючи прості інструменти для розробників, а для споживачів - магазин децентралізованих додатків DApp Store і Smart Market, які дозволять ефективно обробляти дані між автономними додатками.

Примітивні інструменти розробки і прості протоколи - це перша проблема, виявлена Mobius, яка пов'язана з масовим поширенням блокчейну. Існуючі API-протоколи і схеми для блокчейнів дуже складні у використанні. Mobius планує перетворити мільйони традиційних розробників додатків в блокчейн-розробників за допомогою простих, стандартизованих протоколів.

Тепер, коли будь-який розробник може легко створювати додатки DApps на основі блокчейну, наступним логічним кроком є створення ринку для таких додатків. Mobius створює магазин Dapp Store, який схожий на Google Play Store і Apple App Store. Магазин dApp полегшить пошук і впровадження розподілених додатків. Стан, в якому будь-який розробник може розмістити додаток на блокчейні, не будучи експертом в базовій технології, схожий на той, що пропонує операційна система EOS.

Магазин Mobius dApp Store вже діє, його можна відвідати за посиланням.

Токени Mobius стануть стандартною формою оплати в магазині dApp, однак, використовуючи API-протоколи Mobius, розробники зможуть приймати платежі і в інших криптовалютах, таких як Ethereum, ZCash. Порівняльним прикладом може бути платіжний сервіс Stripe, який дозволяє продавцю приймати платежі з різних каналів, наприклад, Visa, Mastercard, використовуючи один інтерфейс. Це забезпечить розробникам додатків dApp широку аудиторію. Проекти, що полегшують міжблокчейновий зв'язок, засновані на аналогічному принципі.

Звучить непогано, чи не так? Але децентралізовані додатки, засновані на смарт-контрактах, не можуть використовуватися в тих випадках, якщо в смарт-контракти не будуть надходити реальні дані. Mobius створює спеціалізовані додатки оракули, які забезпечують доступ до зовнішніх даних і, по суті, забезпечують блокчейн інформацією. Читачі, знайомі з системою ChainLink, легко зрозуміють таку концепцію. Наприклад, дані, що надходять з IOT-пристроїв або з потоку котирувань від bloomberg, можуть бути відправлені в смарт-контракти з використанням оракулів Mobius. Ці оракули будуть засновані на системі захисту за методом "підтвердження володіння" (PoS) для забезпечення точності даних.

Заключним аспектом мережі Mobius є створення протоколу "розумного" ринку, який полегшить купівлю і продаж послуг і даних між декількома сторонами по системі аукціону. Одним з варіантів застосування протоколу "розумного" ринку є автоматичне проведення торгів і продаж фідів даних, що надходять з IOT-пристроїв через смарт-контракти. Застосування в сфері IOT-пристроїв можна порівняти (частково) з платформою IOTA, хоча сама організація кардинально відрізняється.

Токен MOBI


Mobius заснований на платформі Stellar. Stellar може підтримувати близько 1000 транзакцій в секунду, включаючи мікротранзакції, що робить його ідеальною платформою для Mobius. Токени MOBI будуть використовуватися для транзакцій всередині платформи. Однак розробники також можуть отримувати платежі в своїх токенах. Мережеві ефекти підштовхнуть розробників до використання токенів MOBI. Для просування платформи користувачі і розробники будуть винагороджені MOBI на початкових етапах використання.

Публічна продаж розпочнеться 8 листопада, а попередня продаж - 6-го. Попередня продаж була відкрита тільки для акредитованих інвесторів з об'ємом інвестицій в розмірі $ 50 000.

Розподіл токенів:


  • Загальна кількість токенів MOBI = 888,000,000;
  • 5,0% токенів MOBI будуть продані зі знижкою під час попереднього продажу;
  • 30,0% токенів MOBI будуть продані під час основного продажу;
  • 5% токенів MOBI буде зарезервовано для спільноти на розвиток мережі і винагороди учасників;
  • 5% токенів MOBI буде зарезервовано компанією на дослідження і подальшу розробку.

Максимальна кількість зборів складе $ 39 млн. 266,400,000 токенів MOBI будуть розділені на дев'ять частин по 29,600,000 кожна. Кожна частина має свою власну вартість, різниця між ними становить 2,0%. Будь ласка, прочитайте повідомлення в блозі для отримання більш докладної інформації про структуру залучення капіталу. Ціна першої частини токенів буде заснована на передпродажній вартості.

Токени стануть доступні відразу ж після завершення краудсейлу, а також будуть конвертуватися на децентралізованій біржі Stellar.

Команда


Команда складається всього з 3 учасників (згідно white paper) і 3 консультантів. Планується найняти ще кілька блокчейн-розробників в міру розвитку проекту. 3 співзасновники - це випускники Стенфордського університету, мають невеликий досвід у створенні блокчейн-проектів. Радниками є Джед МакКалеб (співзасновник Stellar.org і Ripple) і Джексон Палмер (творець Dogecoin). Присутність цих двох людей в якості консультантів має позитивний ефект, але з огляду на масштаб проекту, нам здається, що над ним повинна працювати більш численна і більш досвідчена команда. Однак чисельність основної команди не так важлива, наприклад, в компанії ChainLink було всього 2 учасники протягом усього успішного краудсейлу.

Вердикт


Як говорилося на початку, компанія Mobius Network прагне до досягнення багатьох цілей. Концепція, а також варіанти використання добре продумані і викладені в white paper. Сама ідея створення децентралізованого магазину додатків досить цікава і викликає ажіотаж навколо проекту. Проект охоплює 3-4 області, в яких вже працюють незалежні і добре фінансовані компанії. Aion, Ark, QChain працюють над міжблокчейновими каналами зв'язку, ChainLink - над системами оракулів, IOTA - на ринку "інтернету речей" (IOT), EOS - над спрощенням використання блокчейн-технологій. Додатково до цього, згідно дорожньої мапи, Mobius планує повністю завершити реалізацію до 2 кварталу 2018 року. Викликає стурбованість і те, чи зможе ця молода команда ефективно реалізувати проект, та ще й у зазначений термін. Децентралізований магазин dApp Store і смарт маркет (очікується видача патенту) є дуже оригінальними і цікавими за своїм задумом. Треба віддати належне команді, ці дві ідеї викликають нашу повагу.

Ризики


  • Як вже говорилося вище, ми стурбовані, що масштаб проекту занадто масштабний для його здійснення. Розробка не повинна відбуватися дуже швидко, враховуючи крайній термін завершення 2 квартал 2018 року. -3
  • Чи можуть численні пропозиції компанії Mobius конкурувати за якістю з нішевими компаніями і їх вузьконаправленими продуктами? -2
  • Згідно white paper, впровадження торгових майданчиків - це класична проблема, де важко відокремити причину від наслідків. Висококласні розробники необхідні для залучення користувачів і навпаки. Команда намагалася довести статистично різні сценарії масового впровадження dApp Store, але спірним залишається той факт, що користувачі і розробники зможуть знайти цінність в іншому торгівельному майданчику, крім магазинів додатків компаній Google і Apple. Нам здається, що ринок буде залишатися обмеженим для послуг b2b на базі блокчейну. +2

Потенціал зростання


  • У проекті дуже сильний мережевий ефект. У Mobius є можливість монополізувати децентралізовані додатки, аналогічно монополії Apple і Google в сфері веб-додатків. +4,2
  • Існує причина, чому проект спрямований на створення такої кількості продуктів. У разі успішної реалізації, Mobius створить інтегроване середовище для розробників, яке надасть їм все необхідне, від користувачів, інструментальних засобів і доступу до даних до платіжних рішень. +5

Висновок


Ми даємо додаткові +2 бали за концепцію проекту, а також численні варіанти використання. Підсумковий бал 5,2 балів з 10. Такий проект має величезний потенціал, але нам довелося зняти кілька балів у зв'язку зі стурбованістю рівнем реалізації.

Інформація для інвесторів


Якщо ви плануєте вкласти менше $ 20 000 під час краудсейлу, то вам потрібно пройти процедуру ідентифікації KYC, після чого ви будете додані в white list.

Важливо: ніколи не інвестуйте гроші, які ви не можете дозволити собі втратити. Завжди робіть власні дослідження та належну оцінку перед тим, як розпочати торгівлю чи інвестування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах