Біржа GDAX встановлює критерії для токенів

CryptoExplorer         Немає коментарів         GDAX
355 переглядів
GDAX, біржа цифрових активів від Coinbase, опублікувала інформацію про те, як вона буде розглядати майбутні токени для котирування їх на своїй платформі.

У своєму новому документі Digital Asset Framework, опублікованому сьогодні, GDAX викладає широкий спектр критеріїв, яким повинні задовольняти активи для можливого їх включення в котирування. Біржа буде враховувати навіть те, чи відповідає актив місії і цінностям GDAX, чи буде котирування активів відповідати законодавству США про цінні папери.

У той час як токени, що класифіковані як цінні папери або, головним чином, створені для тільки збору грошей, розглядатися не будуть. Будуть розглянуті тільки ті, у яких є «корисність і вагомі підстави для існування».

Згідно з документом, біржа буде також оцінювати рівні безпеки і ліквідності кожного активу, структуру токенів і прозорість проекту.

Однак відповідність критеріям не є гарантією, і GDAX заявляє, що залишає за собою «повну і абсолютну свободу дій для вирішення про котирування, щоб не включати, а потім виключати будь-який актив для торгівлі на GDAX - незалежно від того, як застосовуються критерії до цього активу ».

Генеральний менеджер Coinbase і голова GDAX, Адам Уайт, пояснив в блозі, що біржа додасть активи, які, на його думку, «входять в рамки» і «сприяють нашій місії зі створення відкритої фінансової системи для всього світу».

Уайт пояснив, що така система була розроблена для підвищення прозорості компанії, а також в якості відповіді на питання клієнтів про підтримку нових активів. Згідно з повідомленням в блозі, в даний час на різних біржах є понад 1100 цифрових валют.

Уайт говорить:

Такий структурний підхід не розглядається як остаточна методологія, інвестиційна порада або зобов'язання щодо підтримки будь-якого конкретного активу. У міру розвитку технологій, його додатків і розвитку нормативного середовища такі критерії можуть залишатися в силі.


Уайт сказав, що в той час як цей підхід GDAX призначений для роботи з котируваннями, компанія буде продовжувати приділяти основну увагу захисту інвестицій своїх користувачів і дотримання всіх нормативних вимог.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах