В Україні підготували законопроект щоб звільнити від податків операції з криптовалютами

CryptoExplorer         Немає коментарів         Україна
390 переглядів
В український парламент внесений законопроект про внесення змін до податкового кодексу країни, щоб виключити доходи в криптовалютах від оподаткування, включаючи купівлю, продаж, операції і видобуток.

Голова Комітету з питань податкової та митної політики парламенту України, Ніна Южаніна, представила парламенту законопроект про внесення змін до податкових кодексів щодо криптовалют і їх похідних. Цей законопроект (Проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо стимулювання ринку криптовалют та їх похідних в Україні)) під № 7246 був зареєстрований 30 жовтня.

Законопроект спрямований на внесення поправок до Податкового кодексу України, у відповідності з ним прибуток від купівлі і продажу криптовалют, а також доходи від операцій з криптовалютами і майнінгу, звільняються від податків.
26 жовтня в Вищій раді експертів Національного банку України (НБУ) відбулося засідання, на якому обговорювалися правила шифрування.

В ході заходу були схвалені рекомендації Вищої ради експертів з терміновою необхідністю визначення правового статусу криптовалют в Україні.

У засіданні взяли участь члени ради директорів НБУ, представники відповідних державних відомств, регулятори фінансового ринку, комітети Верховної Ради України, народні депутати України, керівники банківських асоціацій, а також представники наукових та експертних кіл.

Голова Ради НБУ, Богдан Данилишин, на початку зустрічі заявив, що члени Вищої ради експертів не можуть стояти і нічого не робити. Він зазначив, що «зростаюча популярність криптовалют в світі, а також в Україні вимагає відповідної відповіді від регуляторів фінансового ринку», додавши, що:

Я переконаний, що будь-яка спроба обмежити функціонування такого ринку може мати протилежний ефект, а саме полегшити затінення і делегітимізацію пов'язаних з ним процесів.

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах