Мульти-криптовалютний гаманець для трейдингу, майнінгу і P2P-обміну: запущена єдина платформа для криптовалют

CryptoExplorer         Немає коментарів         гаманець
290 переглядів
Інвестиції в торгівлю криптовалютами, лізинг обладнання для майнінгу, інтегрований P2P-обмін, адаптивний мультивалютний гаманець, робочі місця, цілодобова підтримка на декількох мовах - все це компанія Octoin представила разом при запуску платформи, на ряду з різними інструментами для заробітку грошей і кар'єрним ростом для всіх своїх співробітників і партнерів. Крім того, було оголошено про створення нової криптовалюти.

Багатофункціональна платформа Octoin нарешті запущена, і завдяки цьому у користувачів всіляких криптовалют з'явився доступ до комплексного набору інструментів для майнінгу і трейдингу. Як розповідають представники компанії, з початку відкриття платформи користувачі отримують безпрецедентний сервіс.

Завдання Octoin в наданні користувачам максимального функціоналу для роботи з криптовалютами. Завдяки нам вам не доведеться тримати у себе кілька гаманців для різних валют - все можна тримати в гаманці Octoin і управляти ними за допомогою єдиного інтерфейсу. Наша місія - зробити криптовалюти простішими і доступнішими


, - говорить Райан Мерсі (Ryan Murthy), голова відділу ПЗ в Octoin.

Octoin пропонує кілька типів кооперації. Пасивні інвестори, у яких є доступ до безлічі інвестиційних портфелів і можливість орендувати обладнання для майнінгу. Крім того, тепер ви зможете взаємодіяти з активними лідерами в криптовалютних спільнотах.

Всередині фреймворку платформи реалізований P2P-обмінник, який, якщо вірити нашим прогнозам, може стати найбільшою платформою для прямого обміну криптовалют на фіат.

Octoin також несе і інформаційну функцію. У користувачів буде можливість відстежувати останні новини, вчитися і аналізувати роботу криптовалютного ринку, транзакційні стратегії, вміти підбирати найбільш сприятливі моменти для купівлі / продажу, а потім порівнювати власні дані з рекомендаціями експертів Octoin.


Активним користувачам компанія пропонує можливість підзаробити, поширюючи інформацію про платформу за допомогою власного бізнесу і при цьому готова укладати партнерські угоди і ділитися прибутком. За певні досягнення в маркетингу ви зможете отримувати бонуси, збільшені процентні ставки на інвестиції, а також розраховувати на персональну допомогу представників компанії.

Найближчий етап розвитку компанії наступний: Octoin планує відкривати представництва по всій Європі і Азії, а також запускати власну криптовалюту під назвою OctoinCoin.


Адреса Octoin:
90 Long Acre
London
WC2E 9RZ

Важливо: ніколи не інвестуйте гроші, які ви не можете дозволити собі втратити. Завжди робіть власні дослідження та належну оцінку перед тим, як розпочати торгівлю чи інвестування.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?