Попередня продаж токенів платформи для копі-трейдингу Covesting вже почалася

CryptoExplorer         Немає коментарів         Covesting
196 переглядів
20 жовтня 2017 року стартувала попередня продаж токенів криптовалюти COV від платформи для копі-трейдингу Covesting і за перші три дні було продано більше 50% токенів від поставленої мети. На цьому етапі інвестори зможуть отримати 300 COV за 1 ETH, щоб в подальшому використовувати їх в платформі або заробляти на зростанні курсу.

Стартап Ковестінг створений вихідцями з Saxo Bank, які зуміли розробити революційну платформу для копі-трейдингу. Covesting допоможе будь-якому трейдеру без знань і досвіду успішно працювати на криптовалютном ринку.

Covesting - вигідне p2p-рішення для управління інвестиціями. Користувачі платформи можуть фільтрувати професійних трейдерів за різними показниками: стратегії, ризику, прибутковості за минулий період, відгуками і популярності. На найбільш щасливих трейдерів можна підписатися і система буде автоматично копіювати їх угоди в режимі реального часу. Будь-хто, навіть початківець криптовалютний трейдер зможе реплікувати угоди і отримувати реальні кошти на свій рахунок. У свою чергу популярні трейдери будуть отримувати винагороду за успіх.

Щоб запустити платформу в найкоротші терміни, розробники вирішили залучити інвестиції через ICO. Всі надходження від продажу токенів будуть спрямовані на розвиток платформи і залучення професійних трейдерів в систему. До запуску бета-версії можна взяти участь в краудсейлі і заробити на подальшому зростанні вартості токенів.

Пресейл триватиме 30 днів, якщо токени не будуть вичерпані раніше. На етапі попереднього продажу ціна 300COV становить 1ETH. В процесі ICO за 1ETH можна буде купити 150COV. Таким чином учасники попереднього етапу продажів отримають на 100% більше токенів, в порівнянні з учасниками ICO. Кількість монет обмежена.

  • Назва монети: COV
  • Кількість монет доступних на pre-ICO: 1,500,000 (7.5% від загальної кількості)
  • Дата pre-ICO: 20th Oct 2017 - 19th Nov 2017
  • Ціна: 1 ETH = 300 COV
  • Мета: 5000 ETH
  • Веб-сайт: www.covesting.io
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
Яким пристроям для майнінгу криптовалют Ви надаєте перевагу?