Перше ICO на атомарних свопах KOMODO: електронний банк Monaize для фрілансерів і малого бізнесу

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO Komodo Monaize
171 перегляд
У низці нескінченного потоку ICO, які проходять зараз, буває складно виділити щось незвичайне і цікаве. Особливо, якщо проект мало рекламується в україномовному сегменті. Одним з таких проектів, на який варто звернути увагу, хоча б з точки зору вивчення нових технологій, є Monaize - європейська платформа електронного банкінгу для фрілансерів і малого бізнесу.

Але Monaize цікава не стільки сама по собі, скільки тим, що для проведення ICO цієї платформи використовується не звичний всім Ethereum і навіть не екзотичний для багатьох Waves, а нова платформа для організації децентралізованих ICO - KOMODO.

У KOMODO, до речі, проходить власне ICO і зараз діє 10% бонус на їх токени. Особливістю платформи є використання атомарних свопів власної мережі нотаріальних нод з блокчейном Bitcoin. 64 нотаріальні ноди KOMODO, які обираються спільнотою (такий собі аналог делегатів), забезпечують швидкість роботи власного блокчейну KOMODO на основі технології ZCASH. Але при цьому, поверх звичайного PoW-майнінгу алгоритму консенсусу, всередині мережі накладено алгоритм dPoW (delayed Proof of Work), що зв'язує мережу KOMODO з найбільшою з існуючих мереж - мережею Bitcoin. Це забезпечує особливий рівень захисту, так як для компрометації мережі KOMODO потрібно скомпрометувати і мережу Bitcoin.

Але, повертаючись від платформи KOMODO безпосередньо до Monaize - чим цікавий цей проект сам по собі? Абстрагуючись від самого бізнесу (електронний банкінг для фрілансерів і малого бізнесу) у Monaize є пара особливостей, що виділяють цей проект серед багатьох:

  • Платформа гарантує власникам токенів MNZ отримання щомісячного пасивного доходу від результатів роботи платформи. Прибутковість буде прямо залежати від кількості кінцевих клієнтів, які підключаться до електронного банкінгу Monaize.
  • Токени MNZ можна буде майнити з використанням алгоритму Equihash, аналогічного алгоритму мережі анонімної криптовалюти ZCASH. Так що, якщо у вас є своя ферма, можливо, після запуску мережі Monaize варто оцінити ефективність майнінгу MNZ, в порівнянні з іншими криптовалютами.

Коли говориться, що Monaize - це європейська система - маються на увазі початкові плани компанії на 2018 рік почати обслуговування клієнтів саме в країнах Євросоюзу. В подальшому в планах компанії є вихід на ринок США, Африки і Азії. Але це не заважає вам бути її інвестором і співвласником, так як участь в ICO не вимагає підтвердження особи.

ICO Monaize


ICO Monaize стартує 10 листопада о 14:00 за Києвом і триватиме 30 днів. Мінімальна сума зборів встановлена в 1,000 BTC, максимальна - 10,000 BTC. Номінальна вартість монет 1 BTC = 15,000 MNZ.


Звичайно будуть бонуси - від 20% в перші 6 годин спеціально для інвесторів KOMODO, потім добу діятиме бонус 15%, до третього дня діятиме бонус 10%, до кінця першого тижня - бонус 5% і, далі, монети, які залишилися, будуть розподілятися без бонусу. Невикуплені токени MNZ будуть знищені після закінчення ICO.

Посилання:

0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?