Satoshi Labs запускає продаж нового апаратного гаманця Trezor "Model T"

CryptoExplorer         Немає коментарів         Trezor гаманець
402 перегляди
На цьому тижні компанія Satoshi Labs випустила попередню партію апаратного гаманця Trezor 2 під назвою "Model T", повідомляє news.bitcoin.com. Model T являє собою абсолютно новий пристрій, який гарантує безпечне зберігання електронних ключів доступу, як і попередні версії.

Satoshi Labs відкриває попередні замовлення на Trezor Model TSatoshi Labs відкрила попереднє замовлення на першу партію апаратних гаманців Trezor Model T з оновленим функціоналом. Одне з найбільш примітних оновлень - великий сенсорний ЖК дисплей RGB, який використовує процесор ARM Cortex-M4. Аналогічно до першої моделі Trezor, для виконання дій, пов'язаних з конфіденційною інформацією, новому пристрою потрібне використання команд з дисплею. Ще одна новинка - це те, що при введенні пін-коду Model T не взаємодіє з комп'ютером і до тих пір, поки ви не підтвердите вхід, пристрій просто подає потужність живлення. USB-з'єднання можливі тільки після аутентифікації.

Коли ви вперше візьмете в руки Trezor Model T, перше, що ви помітите - великий сенсорний екран


, - пише Satoshi Labs.

Після включення нового Trezor, його екран починає яскраво світитися в очікуванні ваших інструкцій.


Нова прошивка, USB-C порт і карта micro-SDПристрій створює транзакції на основі традиційної фрази з 12 слів, доступ до якої можна отримати через будь-який сумісний з BIP32/39/44 HD-гаманець. Як пояснює Satoshi Labs, Model T буде підтримувати вісім криптовалют, список яких планується в майбутньому поповнити. Зацікавлені в аналізі коду розробники можуть ознайомитися зі змінами ПЗ Trezor Core в репозиторії Github. Стартап повідомляє, що в новій моделі також є micro-SD карта для додаткових функцій, які будуть додані в операційну систему.

Ще одна зміна, інтегрована в модель Trezor Model T - це з'єднання USB-C. Satoshi Labs вважає, що порт USB-C - це віяння майбутнього і саме тому вони вибрали такий вид з'єднання.

Вартість пристрою становить близько € 139 плюс доставка. Оплату можна здійснити в Bitcoin. За словами Satoshi Labs, початкова партія з 3000 пристроїв буде відправлена в січні 2018 року, пристрої наступної партії будуть коштувати трохи дорожче - € 149 за одиницю. Судячи з усього, команда Trezor задоволена своїм флагманським продуктом і новоствореною, розробленою з нуля прошивкою.

Коли ми розробляли нову прошивку, ми використовували наш минулий досвід роботи над різними проектами, в тому числі над оригінальним Trezor One


, - підкреслює команда Satoshi Labs.

Продовжуючи нашу традицію і віру у відкритий вихідний код, Trezor Core також є відкритим, доступним для аналізу і використання.

0
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Ledger Nano X - безпечний апаратний гаманець
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах