Nvidia Geforce GTX 1070 Ti виходить на ринок

CryptoExplorer         Немає коментарів         Nvidia 1070 відеокарта майнінг
185 переглядів
Кілька днів тому Nvidia анонсувала свою нову відеокарту Geforce GTX 1070 Ti, а потім відкрила попередні замовлення з доставкою, також повідомивши про офіційні продажі з 2 листопада. До офіційного випуску було багато припущень про те, що може запропонувати нова GTX 1070 Ti, хоча ми вже знаємо, що у нової моделі Ti насправді не так вже й багато відмінностей. Nvidia, ймовірно, не хотіла наражати на небезпеку продаж своїх графічних процесорів GTX 1080, так як можна було очікувати, що GTX 1070 Ti буде знаходитися десь між GTX 1070 і GTX 1080, з точки зору продуктивності, хоча по розгону вона, швидше за все, може перевершити GTX 1080.

Є деякі припущення про те, що нова 1070 Ti буде сильно розганятися і це, безумовно, хороша новина для гравців і майнерів. Давайте поглянемо на більш важливі характеристики і те, як GTX 1070 Ti відрізняється від графічних процесорів 1070 і 1080 від Nvidia (типового варіанту з базовою тактовою частотою).


Дивлячись на специфікації, здається, що нова GTX 1070 Ti майже така ж, як GTX 1080 (деяка додаткова тактова частота повинна ввести поправки в роботу ядер CUDA), причому найбільша різниця полягає в використанні пам'яті. GTX 1080 використовує більш швидку, з точки зору швидкості, відеопам'ять GDDR5X і пропонує велику пропускну здатність, однак часовий режим пам'яті у неї повільніший, в порівнянні з GDDR5, які використовуються в GTX 1070 Ti. Якщо для геймерів затримки пам'яті можуть бути не так важливі, як для звичайних користувачів, і більш швидка частота може прекрасно підійти, то для майнерів важливий часовий режим пам'яті.

Таким чином, пам'ять GDDR5, яка використовується в GTX 1070 Ti, є гарною новиною для людей, що займаються майнінгом альткойнів, що вимагають інтенсивної пам'яті, наприклад, Ethereum. Зауважте, що вийде набагато більш висока продуктивність в порівнянні зі звичайною GTX 1070, тому що нова 1070 Ti дає більше продуктивності при більш інтенсивних алгоритмах GPU - через збільшеної кількості ядер CUDA.

Звичайно, потрібно провести деяке тестування, коли нові графічні процесори, нарешті, вийдуть на ринок і оцінити, наскільки хороша їх продуктивність в порівнянні в GTX 1070 і GTX 1080. Відзначимо, що хоча Nvidia використовує фотографії еталонного дизайну GeForce GTX 1070 Ti з кулером Founders Edition, схоже, що така модель буде продаватися тільки безпосередньо Nvidia, а не через партнерів, всі інші будуть з кулерами, що вже використовуються для моделей GTX 1070 або 1080.

У результаті багато людей не зможуть дістати моделі з Founders Edition через те, що у Nvidia немає власних каналів збуту і тому компанія, по суті, ігнорує прямі продажі на багатьох дрібних ринках світу. Однак, в будь-якому випадку, вже зрозуміло, що нова GTX 1070 Ti повинна стати відмінним вибором для пристроїв з декількома GPU - замість GTX 1070. Хоча вирішальним фактором, швидше за все, буде ціна для кінцевих користувачів нових відеокарт - та, яка десь в проміжку між GTX 1070 і GTX 1080.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах