Аналіз ICO: AppCoin

CryptoExplorer         Немає коментарів         ICO AppCoin
196 переглядів
Технологія блокчейн поклала початок децентралізації, яка, в свою чергу, здатна порушити велику частину існуючих централізованих бізнес-структур і устрій економіки. Наступні в черзі в цьому процесі - магазини мобільних додатків. Найбільш широко використовуваними магазинами мобільних додатків по всьому світу є Google Play Store і Apple Store. Google і Apple встановили контроль в галузі, представивши свої магазини в якості стандартних для своїх операційних систем. Тільки монополія дозволяє Google стягувати комісію 30% за таку просту послугу (можна сказати, масового попиту), як поширення файлу від розробника до користувача.

Централізована економіка додатків також дуже неефективна через наявність безлічі посередників між користувачами і розробниками. Наприклад, коли розробники додатків платять видавцям за рекламу, їм дуже складно відрізнити фактичне завантаження і імітацію. Ще одним серйозним проявом неефективності є те, що менше 5% користувачів смартфонів роблять покупки всередині додатків через високу вартість!

AppCoin прагне вирішити проблеми, поширені в економіці централізованих магазинів додатків, позбавляючись від посередників і створюючи відкритий протокол на основі блокчейну для магазинів додатків. Декілька днів тому ми обговорювали Mobius - децентралізований магазин додатків для децентралізованих додатків (dApps). Однак Mobius призначений тільки для децентралізованих додатків. А компанія AppCoins, навпаки, працює в масовому напрямку, створюючи розподілений протокол для економіки додатків, орієнтованої, перш за все, на користувачів Android.

AppCoins - це проект, розроблений компанією Aptoide, метою якого є створення протоколу, що застосовується до всіх магазинах додатків і відповідає на більшість обмежень, з якими в даний час стикається економіка додатків.

Протокол AppCoin поліпшить 3 основних процеси традиційних магазинів додатків:

  • Розробники додатків, які хочуть рекламувати свій додаток в магазині, платять магазину в залежності від кількості завантажень, що генеруються рекламою. Коли користувач завантажує рекламований додаток, 85% рекламної ціни буде переведено в гаманець користувача у вигляді токенів AppCoin. Токени можна використовувати тільки для здійснення покупок всередині програми. Це створить надійну економіку додатків, де велика кількість користувачів робить покупки всередині додатків, на відміну від нинішніх 5%. Така система вигідна як для користувачів, так і для розробників. AppCoins створили нову модель під назвою "Proof of Attention", яка дає впевненість розробнику, що програма встановлена користувачем і використовується.
  • AppCoins надає легкі способи оплати для розробників додатків, які будуть інтегровані в додатки без централізованого втручання. AppCoins буде використовувати канали оплати, подібні мережі Raiden, для забезпечення масштабованості.
  • Більшість магазинів додатків (крім Google і Apple) не мають належних систем підтвердження безпеки, що призводить до появи в магазині безлічі додатків з шкідливими програмами або неналежним контентом. Магазини додатків, такі як Google Play, іноді упереджені і навіть відкидають надійні додатки. Використовуючи AppCoins, підтвердження додатків стає універсальним і більш прозорим за допомогою системи репутації розробників. Репутація прив'язана до фінансових операціях в публічному реєстрі і може бути перевірена.

Токен AppCoin


AppCoin - це токен стандарту ERC-20, який буде використовуватися в якості основного засобу обміну в протоколі AppCoin. Як згадувалося раніше, 85% оплати рекламодавця буде поширюватися серед користувачів програми у вигляді токенів AppCoin. У порівнянні з нинішньою 5% часткою, кількість покупок в додатках значно збільшиться з протоколом AppCoins, створюючи значний попит на токени.

Попередній продаж починається 6 листопада і триватиме до 15-го. Під час попереднього продажу і основного продажу буде поширено 40% від 700 мільйонів токенів AppCoin. Решта маркерів будуть розподілені наступним чином: для фонду App Store Foundation - 15%, на попереднє введення протоколу для основних гравців в економіці додатків - 20%, для компанії Aptoide - 15% і для ключових авторів ідеї AppCoins - 10%.

12% токенів будуть розподілені під час попереднього продажу, а 28% - під час ICO. Токен оцінюється в 0,10 долара США, максимальна сума зборів складе 28 мільйонів доларів. Зверніть увагу, що вам необхідно встановити додаток Aptoid App Store за 24 години до початку попереднього продажу, щоб взяти участь. Для учасників попереднього продажу передбачена знижка в розмірі 30%.

Команда


Давайте поговоримо про компанію Aptoid, чия команда розробляє AppCoins. Магазин додатків Aptoid для Android був розроблений в 2009 році як гнучка, відкрита та безкоштовна альтернатива Google Play Store, яка тепер налічує близько 200 мільйонів користувачів по всьому світу з мільярдами завантажень! Магазин дуже популярний в Бразилії та Мексиці, де одна з трьох осіб у віці від 16 до 25 років користується ним.

Наявність в партнерах компанії Aptoid додає проекту надійність і довіру. Команда Aptoid складається з більш ніж 90 осіб, які працюють над проектом AppCoins.

Публікація в блозі посилається на співзасновників Aptoid Альваро Пінто і Пауло Трезентоса:

Технологія блокчейн забезпечить нейтральну загальну платформу для фінансових операцій, які відбуватимуться в економіці, тим самим порушуючи рівновагу на ринку в сторону магазинів додатків, орієнтованих на стандарти, а також на децентралізацію операцій.


Співзасновники Aptoide, схоже, завжди воліли децентралізацію, а блокчейн надав чудову можливість для реалізації їх власного бачення децентралізації в мобільній економіці.

Вердикт


Централізовані гіганти, орієнтовані на дані, такі як Google, все частіше отримують конкурентів у вигляді блокчейн-компаній з їх децентралізованими розробками. Зовсім недавно був опублікований огляд про Flixxo, яка складе конуренцію YouTube. Магазин Play Store є важливою складовою екосистеми Google з доходом близько 7 мільярдів доларів в 2016 році, що становить близько 8% від загальної суми доходів. Після того, як AppCoins почне завойовувати популярність, Google проявить деякий опір. Однак, AppCoins працює над поширенням додатків і не через якусь операційну систему, тому у Google тут не так багато важелів впливу. ICO-кампанії, у яких вже є готовий ринок, завжди отримують вищу оцінку. Протокол AppCoins відразу отримає ринок у вигляді 200 мільйонів користувачів Aptoid. З огляду на переваги, які приносить протокол, це викличе значний попит на токени в середньостроковій перспективі, навіть якщо протокол не буде прийнятий іншими магазинами додатків.

Ризики


  • AppCoins вибудовує алгоритми, щоб заслужити як можна більше довіри, але коли справа доходить до сторонніх магазинів додатків, відчуття ризику буде присутнім завжди. Ви можете побачити сотні статей, які пояляться в пошуковику Google, які не радять купувати додатки в сторонніх магазинах. Google значно впливає на маси. -3
  • Aptoide популярний тільки у віковій групі 16-25, що робить його користувацьку базу досить вузькою. Інші вікові групи, зазвичай, не використовують додатки, окрім Google Play. -2
  • Завжди існує ризик того, що інші магазини додатків, крім Aptoide, не стануть використовувати протокол AppCoin. -1

Потенціал зростання


  • У такому продукті, як Play Store, де Google є просто посередником, присутній дуже сильний потенціал для збоїв. Так, і навіть для Google! Протокол забезпечує ефективність у багатьох моментах, створюючи конкуренцію посередникам. +5
  • У протоколу AppCoins є готовий ринок близько 200 мільйонів користувачів Aptoide. І це дуже добре позначається на AppCoins. Молода користувацька база Aptoide охоче випробує нову систему. +3
  • Слід додати додаткові бали за авторитетну команду, що працює над проектом AppCoins. +2
  • Грунтуючись на ресурсах, ринкова капіталізація в момент реєстрації на біржі складе 28 мільйонів доларів США. Існує великий потенціал для зростання вартості токенів. +3

Висновок


Для AppCoins ми прийшли до загальної оцінки в +7 балів з 10. Були зняті кілька балів тільки з однієї причини - через пряму конкуренцію з компанією Google, не дуже мудре рішення - недооцінювати силу такого впливового конгломерату. Але існує хороший потенціал для зростання в середньостроковій перспективі, внаслідок більш низької капіталізації та готової користувацької бази.

Інформація про інвестування


Попередній продаж починається 6 листопада. Тут ви можете отримати додаткову детальну інформацію про участь.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Додавання коментаря
Шановне товариство!
При додаванні коментарів на сайт Вам слід враховувати наступне: всі коментарі перевіряються Адміністрацією на предмет відсутності спаму. При виявленні ознак спаму, в залишеному Вами коментарі, сам коментар буде негайно видалений, а Ваша IP-адреса буде заблокована без попередження! Облікові записи користувачів, що розсилають спам, блокуються / видаляються без права подальшого відновлення.

Публікація коментарів, від незареєстрованих на сайті користувачів, відбувається після їх модераторської перевірки.

З повагою, Адміністрація сайту.

Ваше ім'я (обов'язково):

Ваш E-Mail :

Підтвердження коду безпеки :

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий

Введіть код (обов'язково):

Популярні матеріали
Опитування
В якій (географічно) частині України Ви постійно/здебільшого проживаєте?