Запуск міні-ферми з використанням Scrypt USB ASIC-майнерів FutureBit Moonlander 2: USB 3.0 HUB Sipolar A-223

CryptoExplorer         Немає коментарів         ASIC майнінг
621 перегляд
Цим матеріалом ми відкриваємо серію постів, присвячених побудові міні-ферми для видобутку криптовалюти з використанням алгоритму майнінгу Scrypt. Використовуючи даний алгоритм можна видобувати такі криптовалюти, як Litecoin (LTC), Mooncoin (MOON), GameCredits (GAME), Auroracoin (AUR) та інші.

Ми вирішили провести експеримент та збудувати ферму для майнінгу, використовуючи USB ASIC-майнери FutureBit Moonlander 2. У вересні місяці ми викладали на нашому сайті окремий матеріал, присвячений USB ASIC-майнерові FutureBit Moonlander 2 і саме в цей день нам вдалося замовити декілька таких пристроїв за ціною 59 доларів США в одному з спеціалізованих інтернет-магазинів.


До слова, замовлення вдалося зробити, практично, в останню хвилину, так як всю партію викупили за лічені години з моменту анонсу на форумі BitcoinTalk. Після оплати замовлення, протягом 10-15 хвилин на сторінці інтернет-магазину з'явився напис "Sold Out", що означало, що вся доступна партія азіків розпродана.

На сьогоднішній день ми перебуваємо в очікуванні відправки замовлення, яке заплановане на (орієнтовно) середину листопада, плюс/мінус тиждень. Сума замовлення склала 839,80 доларів США, включно з доставкою в Україну, за 12 шт. FutureBit Moonlander 2.

Доки ми очікуємо на доставку ASIC-ів, було вирішено не витрачати час даремно і підготуватися завчасно з іншими необхідними комплектуючими, які знадобляться для побудови ферми.

Оскільки для підключення ферми достатньо звичайного персонального ПК, або ноутбука, необхідно було вирішити питання з наявністю 12-ти вільних USB3.0 портів, щоб задіяти всі ASIC-майнери до роботи одночасно. Ця робота була проведена нами не без помилок і сума помилки склала для нас додаткових 52.18 доларів США, які доведеться відробляти в майбутніх періодах.

Що пішло не так


В процесі пошуку пристрою, який би зміг забезпечити під'єднання 12-ти USB-майнерів, ми натрапили на 10-ти портові USB3.0 хаби в інтернет-магазині AliExpress. Чому саме там, запитаєте ви? А тому, що ні в одному українському інтернет-магазині нам не вдалося знайти порівняно потужний, металевий (ферма буде нагріватися) 7-ми, або 10-ти портовий USB3.0 хаб, не говорячи вже про 16-ти, чи 20-ти портовий.

Ми спробували знайти потрібний пристрій у європейському Amazon-і (Німеччина), але цінник там нас зовсім розчарував. Ціна виявилася для нас занадто високою і єдиним варіантом залишився, як завжди, AliExpress.

Отже, помилково розрахувавши параметри для майбутньої ферми, було куплено 2 10-ти портові USB3.0 хаби, з подальшим планом задіяти по6 портів на кожному з них. Як виявилося вже після отримання, фатальною помилкою було припущення (без консультації з розробником FutureBit Moonlander 2), що куплені нами хаби "потягнуть" більше, ніж 1 Ампер струму на кожен USB3.0 порт. На куплених хабах тільки один порт здатен видавати навантаження зі струмом 2.1 Ампера, всі решта, в той же час видають, стеля, 500 міліампер.

Це погано. Тому, що для повноцінного розгону азіка FutureBit Moonlander 2, потрібен струм в районі 2+ Ампер, на кожен порт, в якому працюватиме один азік. В нашому випадку потрібно 12 портів на 5 Вольт і 2+ Ампер.

Довелося ще раз розпочинати пошук такого хаба, який би задовільняв нашим вимогам. В черговий раз пошуки в Україні не призвели до успіху, а пошуки на Amazon-і прикро здивували захмарними цінами. І як завжди, "старий, добрий" AliExpress виручив нас і цього разу.

Зустрічайте... король 20-ти портових USB 3.0 хабів - Sipolar A-223!

USB 3.0 HUB Sipolar A-223


Хаб Sipolar (Сайполар модель A-223) був придбаний нами, як ми вже казали вище, на AliExpress в офіційного представника одноіменної компанії-виробника "Sipolar" за ціною 175.58 доларів США (119.00 доларів вартість пристрою + 56.58 доларів - доставка в Україну).

3 листопада (через 7 днів з моменту відправки) хаб був вже у нас. Там же, на сторінці з хабом, ви можете побачити наш відгук про отриманий пристрій, датований третім листопада. Доставка була виконана міжнародною поштовою службою DHL, а сама посилка була доставлена кур'єром служби "до дверей замовника".

В даному матеріалі ми не будемо описувати як і в що було все запаковане і т.п. Цю інформацію ми залишили у відгуку на AliExpress, тож кому цікаво - почитайте самостійно. Якщо сказати в кілька слів, то все максимально якісно та надійно.


Тепер декілька слів про сам USB 3.0 хаб Sipolar A-223. Річ вартує своїх грошей. 20 USB3.0 портів, кожен з яких витримує навантаження до 10.5 Вт (напруга 5 Вольт, струм 2.1 Ампера). Сумарна корисна потужність хаба 210 Вт при повному максимальному навантаженні (якщо задіяні всі доступні порти).


Кожен з 20 портів має подвійне використання: ви можете використовувати їх як інформаційний порт для передачі даних, як джерело напруги, наприклад, для зарядки гаджетів (смартфони, планшети) або використовувати їх задіявши і передачу даних і джерело напруги. Саме цього вимагають USB ASIC-майнери FutureBit Moonlander 2, кожен порт повинен бути і інформаційним портом і портом живлення.


Такий хаб, як USB 3.0 HUB Sipolar A-223, можна використовувати за різноманітним призначенням:

 • побудова міні-ферми на USB ASIC-майнерах, як в нашому випадку
 • організація кластеру з зовнішніх жорстких дисків для зберігання інформації, чи обміну нею
 • організація пункту з надання послуг підзарядки гаджетів (ще не розповсюджене в Україні)
 • інші варіанти, залежно від вимог власника

Варто відзначити, що лінійка продуктів Sipolar вміщує також ряд інших, більше дешевих хабів, але тут вартість залежить від різних факторів, які в цілому роблять пристрої дешевшими. Серед таких факторів застосування портів USB2.0 замість USB3.0, струм, менший ніж 2 Ампери на кожен порт та тому подібне. В якості прикладу можемо навести такі пристрої:

Sipolar A-213 20 ports USB 3.0 Charger and syncing HUB with BC1.2 agreement Smart Charging - ціна 146.48$ з доставкою в Україну

 • 20 USB3.0 портів (інформація + живлення)
 • 5 Вольт, струм на порт тільки 1 Ампер.

Sipolar 16 ports USB HUB ,USB 5V/3A 2.0 HUB - ціна 79.99$ з доставкою в Україну

 • лише 16 портів і всі вони USB2.0 (інформація + живлення вього 300 mA)
 • 5 Вольт, струм на порт всього 300 міліампер
 • швидкість передачі інформації до 480 Мбіт/сек.

На сайті AliExpress, окрім наведених прикладів ви можете знайти і такі моделі хабів, у яких функція передачі інформації відсутня взагалі і призначені вони виключно для підзарядки зовнішніх гаджетів. В якості прикладу ось така модель (Sipolar 20 Port 2017 Best Desktop Charging Station) за 118.90 доларів США.

Але, оскільки нам було потрібно струм 2+ Ампери на порт, ми зупинили свій вибір саме на моделі A-223. На даний момент в нас буде добрий запас по потужності, так як віикористовуватися будуть 12 портів з двадцяти, а крім цього даний хаб залишає право на розширення майнінг-ферми до 20 ASIC-ів, або використання інших пристроїв, наприклад, зовнішніх жорстких дисків для фармінгу, тощо.

Технічні характеристики USB 3.0 HUB Sipolar A-223:


 • Кількість портів: 20 (всі інформаційні і всі джерело живлення)
 • Колір: чорний
 • Матеріал корпусу: алюміній
 • Розміри: 236 х 164 х 64 мм
 • Вага: 2200 грам
 • Швидкість передачі інформації: 5.0 Гбіт/сек.
 • Вбудоване джерело живлення: 5 Вольт / 40 Ампер (Mean Well)
 • Зовнішнє джерело живлення: мережа 220 Вольт
 • Сумісність: Windows XP/Vista / 7/8/10; Mac OS, Linux
 • Гарантія: 12 місяців

Комплект поставки


 • 20-ти портовий USB 3.0 HUB Sipolar A-223;
 • Силовий кабель (220 Вольт) європейського типу;
 • 2 шт. USB3.0 кабелі;
 • Монтажні кронштейни з гвинтами;
 • Інструкція користувача на англійській мові.

Що далі

На даний момент, все, що нам залишається робити - це очікувати на доставку USB ASIC-майнерів FutureBit Moonlander 2. Наскільки нам відомо (тримаємо руку "на пульсі"), розробник ASIC-ів вже запустив процес виробництва девайсів і їх розсилка в інтернет-магазини (які були задіяні в попередній продажі) намічена на наступний тиждень.

Далі азіки будуть розсилатися вже безпосередньо покупцям, які оплатили замовлення. Вангуємо, що це займе час до 2-х тижнів. Тому, орієнтовно через два тижні ми продовжимо дану серію матеріалів і розповімо вам вже про сам ASIC-майнер FutureBit Moonlander 2.

Залишайтеся на зв'язку, читайте наш сайт. Попереду ще багато цікавого.
0


Шановне товариство!
Якщо Ви виявили помилку, або "мертве" посилання, виділіть проблемний фрагмент мишкою та натисніть CTRL+ENTER.
У діалоговому вікні, що з'явилося, опишіть проблему та надішліть повідомлення Адміністрації ресурсу. Дякуємо!
Схожі публікації:
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.
Популярні матеріали
Опитування
Яким гаманцям для зберігання криптовалют Ви надаєте перевагу?
Ежедневные акции, распродажи и скидки в китайских, российских и украинских интернет-магазинах